Holení penisu

Péče o intimní oblast by měla být samozřejmostí pro každého muže. Jednou z nejvíc zajímavých a hledaných oblastí je holení penisu a celé intimní oblasti včetně genitálií. Někteří muži se holí, jiným to není po vůli a argumentují tím, že ochlupení je projevem mužnosti a holení opačně ukazuje na přehnanou zženštilost.

Takový názor je samozřejmě dost vzdálený od pravdy, přestože to u některých výjimek může platit, není tam taková přímá souvislost. Právě opačně, jde spíš o záležitost hygieny, a jak se ukazuje v praxi, tak i o prostředek, jak zaujat partnerku.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, PROERECTA

Oholení penisu a jeho okolí navíc opticky pohlavní úd zvětšuje. Zároveň může zlepšit i zážitek ze sexuálního styku, nakolik je kontakt pokožky přímější a bezprostřednější. To má výhodu tak při vaginálním styku, i čistě při stimulaci jenom intimní oblasti muže.

Co by mělo holení předcházet a jaká je péče po holení

Co by mělo holení předcházet a jaká je péče po holeníHolení intimních partií a penisu je v něčem podobné a v něčem odlišné od holení ostatních částí těla. Platí, že táto oblast je mnohem náchylnější na podráždění i různé menší poranění, které mohu způsobit infekce a záněty.

Holení penisu a jeho okolí se vykonává nejčastěji buď elektrickým holicím strojkem nebo ručním strojkem se žiletkou

Při prvém holení se mohu objevit menší podráždění a zapařeniny, tento stav se ale po druhém nebo dalším holení upraví

Běžně se holí oblast nad penisem a kolem něho, někteří muži si holí přímo i penis

Před holením je pro co nejlepší účinek dobré dodržet tyto zásady:

pokud i budete holit penis a jeho okolí bez použití nějakých prostředků, pokožka musí být dostatečně vláčná a hydratovaná, rozhodně nesmí být suchá nebo podrážděná
pokud se budete holit po prvé a ochlupení je příliš dlouhé, nejpraktičtější a nejméně bolestivé je nejdřív jeho zkrácení zastřihnutím
holit se nesmíte nikdy, když máte v intimní oblasti nějakou infekci nebo zánět, který je doprovázen výskytem kožních defektů, vředů a puchýřů

Pokud jde o pravidla péče po holení, platí, že nejen před ním, ale i pak, byste se měli umýt. Ideální je teplá voda, ne studená, jak se hodně mužů mylně domnívá. Pokud použijete nějaký prostředek po holení, tak jenom takový, který je sice s dezinfekčním účinkem, ale zároveň nedráždí pokožku. Ideální je neparfémovaný typ a bez alkoholu.

ŽENÁM SE HOLENÍ U CHLAPŮ LÍBÍ

Neméně zajímavé jsou reakce žen na holení intimních oblastí. Dle zkušeností a názorů, které jsem našel na internetu, se jim holení intimních oblastí u mužů opravdu líbí a názor většiny žen je jednoznačně ve prospěch holení. Já jsem s tím začal taky na popud partnerky.

Holení penisu – jak na to

Holení penisu - jak na toNyní se podívejme na to, jaký postup je vhodný na holení penisu a intimních partií. Přestože se to může zdát, nejde o žádný složitý rituál, stačí dodržet několik bezpečnostních zásad a získat dostatečnou praxi.

Tady je postup, jak měřit penis a jeho délku a tloušťku:

Příprava: Začněte tím, že si připravíte místo a všechny nezbytné nástroje. Pokud jde o ruční strojek na holení se žiletkou, důkladně je opláchněte. Pokud jde o elektrický strojek, vyčistěte ho a to včetně rotačních hlavic. Samozřejmostí je používat vždy ostré nástroje, tupá žiletka nebo hlavice vám akorát tak podráždíte pokožku.

Začínáme holení: Pokud používáte elektrický holící strojek, nejlepším způsobem holení je krouživý pohyb, přičemž doporučuji střídat holení v směru hodinových ručiček a v protisměru. Pokud jste si zvolili žiletku, holte ochlupení ve směru růstu, čili shora dolů a po menších částech.

Opatrnost a napnutí je základ úspěchu: Jednou rukou držte nástroj na holení, nejlépe tou dominantní, máte v ní víc citlivosti. Druhou rukou si přidržte dané místo a snažte se pokožku co nejvíc napnout. To platí pro holení kolem penisu a taky pro holení vnějších genitálií. Postupujte pomalu hlavně opatrně.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moja recenzia):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Závěr: Po skončení zkontrolujte ještě jednou, jestli jste na nic nezapomněli. Pokud ne, omyjte a očistěte strojek nebo žiletku a nechte je uschnout. Intimní místa opláchněte teplou vodou a jemným intimním mýdlem, pak usušte ručníkem, ale bez tření a hlavně jemně. Na závěr použijte balzám nebo krém na uklidnění a zvlhčení pokožky.

Nejčastější otázky o holení penisu a péči o něj

Nejčastější otázky o holení penisu a péči o nějNyní se podívejme na to, co mužů zajímá kromě postupu holení nejvíc. Co to je? Přece to, co se nejčastěji a nejvíc ptají na internetu. Rozhodl jsem se takové diskuse navštívit a vybrat nejvíc kladené otázky, na které odpovím:

Kdy je nejlépe holit penis a jeho okolí?

Možná se vám přirozeně vnucuje odpověď, že kdykoli, ale úplně tomu tak není. Ideální je holení po sprše, kdy je pokožka dostatečně vláčná a hydratovaná. Holit penis hned ráno není opačně vůbec dobrý nápad, protože je kůže citlivá na různé poranění.

Existují při holení trendy ohledem „účesů“?

Ano, přestože tady jde opravdu spíš o subjektivní názory a řiďte se s nimi jenom v rámci možné inspirace. Kromě oholení do hladka můžete zkusit například oholení s čárkou uprostřed, oholení jenom vrchní části nad penisem nebo zkusit různé geometrické útvary.

Někde jsem četl, že holení zhoršuje vysílání feromonů. Je to tak?

V jistém smyslu to tak být může, protože díky ochlupení zůstávaly feromony víc na pokožce nebo v její bezprostřední blízkosti, no zároveň tady zůstávaly i různé pachy. To bylo možná využitelné v minulosti, dnešní moderní muž se však nemusí na tyto věci spoléhat.

Můžu použít po oholení penisu a jeho okolí tzv. vodu po holení?

Rozhodně ne, je to dokonce to nejhorší, co můžete udělat. Většinou totiž tyto vody obsahují alkohol za účelem dezinfekce, no pokožka v intimní oblasti je zcela jiná, jako například pokožka na tváři a bradě. Jediným výsledkem bude v tomto případě jenom její podráždění.

Je lepší oholit intimní místa úplně, nebo jenom trocha přistřihnout?

Toto je dle mě záležitost především osobní a věc individuálních preferencí. Při úplném holení dochází vždy, i navzdory jakékoli péči, k menšímu podráždění, co může způsobit svědění a začervenání pokožky. Přistřihnutí je pro někoho dobrý kompromis.

SOUČÁST PARTNERSKÉHO MILOSTNÉHO RITUÁLU

Pro někoho to možná bude netradiční věc, ale hodně párů si nechává holení intimních míst na společné chvíle. V tom druhém to totiž může vyvolat i sexuální myšlenky, především pokud taky přiloží ruku k dílu. Chápu však i opačný názor na toto téma.

Jak zlepšit a podpořit kvalitu sexuálního života

Jak zlepšit a podpořit kvalitu sexuálního životaPřestože holení intimních míst je rozhodně pozitivním krokem ke zvýšení kvality sexuálního života, dá se toho udělat mnohem víc. Součástí zlepšení a podpory by mělo být především zvýšení sexuálního apetitu, podpora kvalitní erekce a stejně taky zlepšení plodnosti.

Taková podpora by přitom měla být co nejvíc přirozená:

asi nemusím příliš zdůrazňovat, že kouření, sedavý způsob života, nadměrné fyzické a mentální zatížení, stres nebo nadměrná konzumace alkoholu jsou negativní
pokud chcete podpořit libido, čili sexuální apetit, je nutno se zaměřit na stimulaci testosteronu, který lze podpořit pravidelným pohybem i potravinami
to samé platí i v případě zlepšení ztopoření, kde je nutno rozhodně omezit mastná jídla a stejně tak maso, opačně, víc zeleniny, ovoce nebo ořechů jenom pomůže
pro podporu plodnosti se doporučuje využívat potraviny obsahující minerál Zinek nebo Kyselinu listovou, stejně tak existují víceré rostliny a přírodní afrodiziaka
součástí podpory potence by měli být i režimová opatření, například omezit jízdu na kole nebo těsné spodní prádlo, stejně tak se preventivně vyvarujte zánětům pohlavního nebo močového ústrojenství

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moja recenzia):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Jak fungují tablety na podporu sexuálního života a proč je doporučuji

Jak fungují tablety na podporu sexuálního života a proč je doporučujiNěco jsem naznačil již dřív, no teď to zkusím rozvinout do detailů. Na podporu sexuálního života a jeho kvality ve vícerých oblastech lze využít i přírodní stimulanty, nejčastěji ve formě rostlin a bylin s afrodiziakálními účinky.

Výsledkem jsou tablety určeny na perorální užití:

Základem tablet jsou rostlinné extrakty látky typu minerálů, vitamínů a aminokyselin, které při dlouhodobém působení přirozeně zlepšují funkce pohlavního systému

Co můžeme v těchto tabletách najít? Především přírodní afrodiziaka na zvýšení libida a sexuálního apetitu, například Gingko biloba nebo Ženšen. Kromě nich jsou tady i minerály podporující plodnost, například Zinek, nebo aminokyseliny zlepšující prokrvení pohlavního údu a teda i kvalitu erekce, například velmi častou složkou je L-Arginin.

Tablety jsou volně dostupnými výživovými doplňky a nabízejí vícero benefitů:

nakolik je složení založeno na přírodních látkách, působení je přirozené a netřeba se bát nějakých vážnějších nežádoucích účinků
k přípravkům se dostanete bez předpisu a receptu, víceré můžete koupit nejen v lékárně, ale i přes oficiální eshopy přímo od jejich výrobců
velice dobrý je poměr ceny a výsledků, přičemž někteří výrobci nabízejí k přípravkům i záruku vrácení peněz

Velké množství těchto tablet působí komplexně, čili například současně na erekci, i na sexuální apetit, i na plodnost a i na podporu zdravé ejakulace. Můžete najít i přípravky, které se zaměřují víc na jednu z těchto oblastí. Výběr konkrétního typu je na vás.

JEDNORÁZOVÉ NEBO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ?

Některé značky přípravků, například čistě na podporu erekce, můžete užívat i jednorázově, obvykle hodinu před pohlavním stykem. U tablet s komplexním účinkem ale doporučuji pravidelné a především dlouhodobé užívání, klidně 2, 3 nebo 4 měsíce.

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimi

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimiS tabletami tohoto typu mám vícero zkušeností, ať už jde o přípravky výhradně na jednu oblast nebo o produkty s komplexním účinkem. Musím objektivně říct, že situace na trhu se zlepšila za poslední roky a kvalitních tablet přibývá mnohem víc, než těch nekvalitních.

Při výběru zohledněte hlavně složení, zkušenosti z praxe a šířku nabízených účinků. Nemluvím, že cena není důležitá, ale pozor na podezřivě levné produkty, obvykle nesplní to, co slíbily. Pokud byste se chtěli inspirovat mým výběrem, já doporučuji tyto značky:

ProduktHodnoceníOvěřená koupěRecenze
2. Stoporex Klasik
Přejít do obchoduMoje recenze
3. Stoporex Prolong Přejít do obchoduMoje recenze
1. Proerecta Přejít do obchoduMoje recenze

Děkujeme za hlas

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *