Jak se uspokojit sám

Masturbace je pro muže zdravá, přirozená a samozřejmě příjemná. Není se vůbec čemu divit, že i na internetu se pořád častěji objevují otázky o tom, jak se nejlépe udělat sám nebo dokonce, jak si udělat sám oral. Zatímco na druhou otázku odpověď osobně neznám, v té první vám umím dle mě celkem úspěšně poradit.

Masturbace u mužů probíhá nevyhnutně s důrazem na pohlavní úd, čili na penis. U muže je to jediná erotogenní zóna, díky které se umí sám sexuálně uspokojit, čili v tomto ohledu má menší nevýhodu oproti ženám.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, PROERECTA

Na druhou stranu, uspokojit se sám není až také snadné, jak to vypadá na první pohled. Nejde totiž jenom o techniku, ale i o to, aby všechno z pohledu zdraví pohlavní soustavy fungovalo tak, jak má. Až po splnění této podmínky lze přistoupit k masturbaci.

Nejčastější problémy s uspokojením muže

Nejčastější problémy s uspokojením mužeSexuální uspokojení je souhrn vícerých procesů, které je navíc závislé i od mnohých faktorů. Některé mohu způsobit problémy s drážděním, jiné s vyvrcholením. Právě proto se podíváme na to, co tyto faktory způsobují a jaké problémy mohu vzniknout.

Na uspokojení muže je nezbytná kombinace správné sexuální stimulace a odpovědi organizmu na ni, co zahrnuje zdravé libido a funkční mechanizmus erekce

Když jde o erekci, ta závisí od dostatečného prokrvení pohlavního údu a především od udržení krve v topořivých tělíscích

V případě libida je nejdůležitější dostatečná hladina hormonu testosteron

V souvislosti se sexuálním uspokojením muže mohu nastat tyto problémy a překážky:

nechuť na sex – pokud má muž malou chuť na sex nebo vůbec žádnou, nejčastěji jde o problém způsoben nízkým libidem, čili nedostatečným sexuálním apetitem
nekvalitní erekce – nemusí to být jenom úplná erektilní dysfunkce nebo impotence, klidně i slabší a pozdější nástup nebo problém s udržením pevného ztopoření
rychlé vyvrcholení – někdy se tento problém nazývá příliš rychlá nebo předčasná ejakulace a jde o stav vyvrcholení do 1 až 2 minut od začátku dráždění penisu
opoždění vyvrcholení – v tomto případě přichází orgazmus později, například vlivem nedostatečné stimulace, případně může jít o úplnou anorgasmii

PŘEKÁŽKY KVALITNÍHO SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA

Uvedené poruchy jsou nejen problémy z hlediska vlastního uspokojení a dosažení vyvrcholení během masturbace, ale odrážejí se především v běžném pohlavním styku. Jde teda o překážky kvalitního sexuálního života, které je nutno řešit i kvůli partnerce.

Příčiny problémů s uspokojením muže

Příčiny problémů s uspokojením mužeNyní se podívejme o něco detailněji na to, co všechno může způsobovat zmiňované problémy se sexuálním uspokojením. Jde především o faktory spojené přímo s funkcemi pohlavní soustavy nebo hormonálního systému.

Toto jsou ty nejčastější, které jsou spojeny se sexuálním uspokojením muže:

Nízké libido: Za problémy s chutí na sex a někdy i za nedostatečnou kvalitou erekce může být nízké libido. To souvisí primárně s nedostatkem testosteronu, nebo s jeho hladinou nebo nedostatečnou stimulací v těle. V tomto případě může být negativně ovlivněna i celková sexuální vitalita a energie.

Nedostatečné prokrvení penisu: Pokud má muž problémy s pomalým nástupem erekce nebo s neschopností udržet ji v dostatečné kvalitě, jedním z problémů může být nedostatečné prokrvení penisu. Jde o chybu rozšíření cév vyživujících penis, případně o chybu udržení krve v topořivých tělíscích.

Rušivé vlivy okolí: Hodně mužů dělá chybu, že se snaží uspokojit a masturbovat bez ohledu na vlivy okolí. Nemluvím jenom o stresu, ale například i o takové činnosti, jako je poslouchání hudby nebo televize. Když i erekce nastane, je obvykle slabší a kvůli nižší koncentraci na samotné uspokojení vůbec nemusí dojít k vyvrcholení.

Nesprávná sexuální stimulace: Poslední kategorii příčin nedostatečného uspokojení muže je špatný způsob sexuálního dráždění a stimulace. Za tímto může být nezkušenost nebo problémy s chybným drážděním penisu. Nízké vzrušení totiž má vliv na erekci i nemožnost ejakulace.

Možnosti a způsoby, jak se udělat sám

Možnosti a způsoby, jak se udělat sámV případě, že se vás netýká žádný vážnější problém omezující možnost sexuálního uspokojení, můžete projít přímo k masturbaci. Zapamatujte si však, že nejde o závod nebo sprint, ale o maratón.

Tady jsou postupy a způsoby, které rozhodují o tom, jak se uspokojit sám co nejlépe:

Příprava

Podobně jak u běžného sexuálního styku, i v případě masturbace existuje předehra. Doporučuji ze začátku se maximálně uvolnit a snažit se nemyslet na nic rušivého. Pokud to jde, je nutno maximálně ztlumit vlivy okolí. Ze začátku se začněte svého penisu dotýkat jenom jemně a letmo.

Není to jenom pohyb nahoru a dolů

Po úvodu je nutno projít k samotní stimulaci a dráždění. Nejjednodušší je pohyb nahoru a dolů, doporučuji celou sevřenou dlaň nebo vytvořením prstenu z palce a ukazováku. Nezůstávejte však jenom u tohoto pohybu, penis lze různě masírovat a to buď celý, nebo jenom žalud.

Gel je důležitý

Říká se, že kdo maže, ten jede a to samé platí i pro masturbaci mužů. Vyzkoušet lubrikační gel rozhodně není na škodu, no vyžaduje si to i dostatek prostoru a především následní hygienu. Nebojte se ho použít i pro sexuální pomůcky, nejlépe však poslouží při dráždění žaludu a uzdičky.

S masáží prostaty a varlat

Použít můžete nejen jednu ruku, ale obě. Ať už na obouruční masturbaci, nebo ještě lépe, na současnou stimulaci nejen penisu, ale i jiných erotogenních zón. Může jít o varlata nebo prostatu. Vyzkoušet můžete například i stimulaci některými pomůckami, například vibračním kroužkem na penis.

Inspirace a fantazie

I ta nejlepší technika bez sexuální inspirace může selhat a tím nemyslím jenom v úvodu. Ano, řeč je o videu pro dospělé, nakolik právě masturbace otevírá dokořán dveře naší představivosti. Najdete si proto pohodlnou polohu, vyberte oblíbený žánr a nic vám nebráni dosáhnout úspěšné vyvrcholení.

Nafukovací panny

➡️  Doporučuji Kondomshop.cz
– diskrétní doručení
– výhodné balení a slevy
– všechny druhy na jednom místě
– bohatý výběr
– kvalitní značky

JAK ČASTO SE USPOKOJOVAT SÁM

Jednou z častých otázek je, jak často je dobré a vhodné masturbovat. Na to existuje snadná odpověď: jak často budete mít potřebu a touhu. Nepřehánějte to ale příliš, na uspokojení sexuálních pudů je i tak lepší styk s partnerkou.

Mé vlastní zkušenosti, jak se udělat sám

Mé vlastní zkušenosti, jak se udělat sámŘekneme si, co již může být těžké na masturbaci, vždyť to ovládá každý muž. Nepochybně ano, no jde o víc, než jenom o nějaké mechanické pohyby. Pokud se chcete uspokojit sami a zažít přitom něco nevšedního, některé tipy a triky rozhodně nejsou na zahození.

Tady jsou ty, ke kterým jsem přišel na základě vlastní zkušenosti:

Zvyšte libido: Jedním z nejlepších způsobů, jak podpořit vyšší vzrušivost i během uspokojování sebe samého, je zvýšení libida, čili testosteronu. Můžete na to použít například některé potraviny nebo bylinné čaje, no pohodlnější jsou výživové doplňky.

Zkuste netradiční polohu nebo místo: Zažít něco nového a jiného můžete nejen klasickým pohlavním stykem, ale i v případě sebeuspokojování. Vyzkoušejte nezvyklé místo, samozřejmě ne na veřejnosti, ale v soukromí. Změnit můžete i polohu.

Druhá ruka: To, co rozhodně doporučuji změnit, je ruka, kterou se budete uspokojovat. Ze začátku to sice bude poněkud nemotorné, ale uvidíte, že půjde o zcela nový zážitek. Vyzkoušet můžete taky ruku obrátit, takže palec nebude směrovat nahoru, ale dolů.

Zrcadlo: Tenhle tip se netýká univerzálně každého muže, někomu to může být nepříjemné. Sledovat nejen nějaké video pro dospělé, ale i sebe během masturbace, může u někoho zvýšit vzrušení a ulehčit dosažení orgazmu.

Přerušování: Cílem masturbace je obvykle dosáhnout sexuální uspokojení co nejdřív, ale co když by to bylo opačně? Oddálení vyvrcholení lze dosáhnout přerušováním sexuální stimulace. Zkuste jít až téměř na hranu a pak masturbaci stopněte.

Jak fungují tablety na erekci a libido a proč je doporučuji

Jak fungují tablety na erekci a libido a proč je doporučujiPokud byste chtěli podpořit své sexuální zdraví a zlepšit fungování erekce nebo zvýšit svůj sexuální apetit, doporučuji sáhnout po přírodních afrodiziacích. Jejich nejmodernějším způsobem využití jsou výživové doplňky ve formě tablet.

Tyto přípravky fungují na principu dlouhodobého užívání:

V jejich složení lze najít jako účinné látky různé rostlinné extrakty, aminokyseliny, minerály nebo vitamíny, jejichž cílem je podpořit testosteron i prokrvení penisu

Nemusíte se bát, nejde o žádné šarlatánství. Mezi látky, které se využívají, patří extrakty například z Yerba Maté nebo Yohimbé, co jsou známé rostlinné stimulanty sexuálních funkcí. Jako doplňkové látky jsou tady i různé minerály, například Hořčík nebo Zinek, které mohu pomoct například na sexuální apetit, čili libido.

Na zvážení taky dávám další plusy a benefity těchto tablet:

vzhledem ke složení čistě přírodního a rostlinného charakteru, můžete koupit tyto tablety bez předpisu a předešlé lékařské indikace
ze stejného důvodu se nemusíte obávat ani o vedlejší nebo nežádoucí účinky, ty jsou jenom minimální a u většiny mužů se nevyskytují
přípravky si můžete koupit nejen v lékárně, ale i objednat přímo od výrobce přes internet, co je diskrétní a navíc i pohodlné a snadné řešení

Tyto tablety nejsou žádnými léky na konkrétní problém, právě naopak, jejich působení na sexuální zdraví je obecní a komplexní. Nejde o léky, ale o podpůrné prostředky. Přestože nimi úplnou impotenci nevyřešíte, mohu podpořit zdravou potenci, erekci a libido.

Bohatý výběr umělých vagín

➡️ Doporučuji Kondomshop.cz
– diskrétní doručení
– výhodné balení a slevy
– všechny druhy na jednom místě
– bohatý výběr
– kvalitní značky

BEZ PŘEDPISU, ALE ZODPOVĚDNĚ

Přestože jsou tyto přípravky bez receptu a můžete si je koupit volně, dávkování doporučené výrobcem dodržujte. Hodně mužů ve snaze dosáhnout co nejlepší výsledky co nejrychleji užije i dvojnásobní dávku, no jediným efektem je bolest hlavy nebo břicha.

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimi

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimiNetvrdím pochopitelně, že výše zmíněné tablety jsou zázrakem nebo kouzelnou hůlkou na počkání. Mohu však významně pomoct ke zkvalitnění a podpoře zdravého sexuálního života především těm mužům, kteří mají problémy s erekcí nebo libidem jenom v menším rozsahu. Má zkušenost s nimi je pozitivní.

Neplatí to však o každé značce nebo každé tabletce. Některá jsou méně kvalitní, jiné více, záleží především od složení. Při výběru se proto neorientujte jenom dle ceny, ale i dle zkušeností. Tady jsou mé zkušenosti, ohodnotil jsem následující značky:

ProduktHodnoceníOvěřená koupěRecenze
2. Stoporex Klasik
Přejít do obchoduMoje recenze
3. Stoporex Prolong Přejít do obchoduMoje recenze
1. Proerecta Přejít do obchoduMoje recenze

Děkujeme za hlas

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *