Orální sex: jak na to u mužů a u žen

Orální sex: jak na to u mužů a u žen

Pro někoho předehra, pro někoho ten nejlepší chod z menu, takový je orální sex. Platí to stejně pro muže, tak pro ženy, přičemž statistiky uvádějí, že až dvě třetiny lidí si aniž neumějí představit plnohodnotný partnerský a sexuální život. To však platí pouze v případě, pokud je orálně potěšení prováděno technicky správně a způsobuje rozkoš.

Orální sex je principiálně velmi jednoduchou technikou, ale v tomto případě platí, že vše záleží od detailů. Oproti klasickému pohlavnímu sexuálnímu styku, který je primárně o velikosti penisu a tvrdosti erekce, v tomto případě závisí také na techniky a zkušeností.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, STOPOREX WOMEN

To je také důvod, společně s obecnou popularitou orálního sexu, proč jsem se rozhodl podívat na tuto oblast trochu bližší. Představím vám trocha teorie týkající se orálního sexu, ale hlavně praktické rady a tipy, jak ho dopřát partnerce či partnerovi se 100% úspěchem.

Orální sex, jeho historie a současnost

Lidstvo provází tato sexuální technika již od starověku. Popularita orálního sexu byla ale během historie rozličná, například ve středověku byl „kouření“ zakázán a jeho praktikování se trestalo. S nástupem 20. století se však orální stimulace naplno zpopularizovala.

Orální sex, nazývaný také felace v případě sexu poskytovanému muži a cunnilingus v případě sexu poskytovanému ženě, je o stimulaci genitálií ústy, rty a jazykem

U mužů je technika zaměřená na vložení penisu do úst a pohybu nahoru či dolů společně se stimulací uzdičky, u žen zas na dráždění vchodu do vagíny a klitorisu

Specifikem u mužů bývá problém s předčasnou ejakulací, který se projeví i tady

Popularita orálního sexu má hlavně fyziologickou příčinu. Důvodem totiž je, že sexuální vzrušení je dosahováno stimulací nervových zakončení nacházejících se v oblasti pohlavních orgánů. U mužů je nejvíce inervovaných bodem žalud a uzdička, u žen zase klitoris. Právě při orálním sexu dochází k jejich nejintenzivnějšího dráždění.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Oproti běžnému pohlavnímu styku má orální sex několik specifik:

z „antikoncepčního“ hlediska jde o bezpečný sex, protože při něm nehrozí žádné riziko otěhotnění, na rozdíl od pohlavního styku bez ohledu na typ ochrany
je důležitou součástí budování vzrušení u mužů i žen, přičemž podle vaší aktuální nálady může být jen předehrou, nebo i cílem sexu
právě podle kvality orálního sexu a dosažení uspokojení z něj se dá rozeznat, zda je váš partner nebo partnerka začátečníkům nebo pokročilým milencem

POZOR NA POHLAVNĚ PŘENOSNÉ ONEMOCNĚNÍ

Mnoho mužů i žen si také myslí, že na rozdíl od klasického pohlavního styku, při orálním sexu jim nehrozí riziko přenosu pohlavních chorob. Není to ale tak, tímto způsobem se totiž můžete nakazit také, nejrizikovější jsou syfilis, HPV infekce a také HIV.

 

Jak na orální sex u žen

Přejděme nyní od teorie do praxe, konkrétně k tomu, jak dopřát partnerce to nejlepší orálně potěšení. Zde platí, že méně je někdy více, čímž mám na mysli tak rychlost, tak pestrost provádění technik zaměřených na orální stimulaci pochvy a jejího okolí.

Mužům doporučuji držet se následujících zásad a zkušeností:

Neútočte hned na cíl

Orální sex je považován za předehru, to ale neznamená, že na to můžete „vletět“. I zde je třeba jisté budování napětí, zaměřte se proto nejprve na okolí genitálií, například můžete začít polibky na vnitřní stranu stehen. Postupně přejděte k vnějším pyskem, nevynechejte ani hráz, pak k vnitřním a až na závěr jděte „na věc“.

Najděte klitoris

Mnoho mužů má opravdu vážné problémy najít klitoris. Uznávám, na úvod, kdy ještě není plně zduřelý, to nemusí být jednoduché, ale tady pomůže jen praxi s konkrétní partnerkou. Klitoris můžete stimulovat jazykem, rty i prsty, netlačte však příliš silně, může to být bolestivé. Ideální způsob vycítíte i podle dýchání a reakcí partnerky.

Pilulky na sexuální zdraví ženy

➡️ Doporučuji Stoporex Women (moje recenze):
– Sexuální zdraví pro ženy
– Zlepšení hormonální rovnováhy
– Optimální hladina estrogenu v těle
– Zvýšení libida a chuti na sex

Cena:619 Kč

Neopakujte jen jednu techniku

Pokud již najdete klitoris, neměli byste se soustředit čistě jen na něj a už vůbec byste se neměli držet pouze jedné techniky. Nejčastěji muži využívají jazyk tak, jako když se kočka čistí, ale to je chyba. Lidský jazyk je totiž velmi mrštný a to můžete využít pro různé typy pohybů, například kroužení, ale také pohyb z levé strany do pravé.

Používejte i ruce

Zapomínat netřeba ani na používání rukou, pomáhat si jimi můžete prakticky po celou dobu orálních her. Úvodem doporučuji hlazení nohou a stehen, později, když už se „usídlit“ hlavou v klíně, je můžete využít k dráždění hráze, análního otvoru, „škrábání“ na zádech nebo hlazení zadečku, stehen nebo kotníků dle polohy.

Vyzkoušejte různé polohy

Fantazii se nemají klást meze nejen při technice orální stimulace či používání rukou, ale ani při zkoušení různých poloh. Ano, nejpohodlnější je sice užívat si sex v ložnici v posteli, ale co tak vyzkoušet gauč, kuchyňský stůl nebo něco více exotičtější? Totéž platí i pro sexuální polohy, například známá poloha 69 poskytuje skvělou možnost na vzájemné dráždění.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Nekončete hned po prvním orgasmu

Ženy sice potřebují na regeneraci po orgasmu o něco více času, ale obvykle do 10 až 15 minut jsou připraveny na další „kolo“. Nezapomínejte ale na fantazii, ať to není o tomtéž, můžete zkusit jiné způsoby stimulace, jinou polohu nebo jiné místo. Uvidíte, že vaše partnerka takovou bonusovou aktivitu ocení a odmění i vás orálním potěšením.

NEJSOU TO ŽÁDNÉ ZÁVODY

Orální sex není žádným soubojem, soutěží nebo závodem a to ani z pohledu rychlosti a ani z pohledu jiných parametrů. To znamená, že není dobré se nejen spěchat, ale ani příliš tlačit na partnerku. Naopak, vychutnávejte si to, protože stejně si to vychutnává i ona.

Jak na orální sex u mužů

Nyní přejděme k tématu orálního uspokojení mužů. Na první pohled se zdá orální sex poskytovaný mužem o něco jednodušší, ale není tomu tak. Rozdíl v „kvalitní dýmce“ se pozná hlavně podle stoupajícího vzrušení u muže a rychlosti dosažení orgasmu.

Zde doporučuji dodržovat následující zásady a pravidla:

Zapojte jazyk i zuby

Orální uspokojování muže není jen o jednoduchém vložení penisu do úst a pohybech nahoru a dolů. Zapojit byste měli i jazyk a to jak v úvodu na rozdráždění penisu, jakož i později na stimulaci žaludu a uzdičky. Někteří muži mají rádi i jemné kousaní, ale zde doporučuji maximální opatrnost, aby se slast nezměnila na bolest.

Oční kontakt rajcuje nejvíce

Muži milují při orálním častováni oční kontakt, dokáže je to mimořádně vzrušit, což pomáhá tak na úvod, jakož i na závěr orálního sexu. Pokud máte příliš dlouhé a objemné vlasy, připravte si takový účes, který vám nebude překážet při udržování smyslného pohledu z očí do očí. Zkuste ho také synchronizovat i s drážděním uzdičky.

Použijte obě ruce

V tomto případě závisí vše na individuální preferenci mužů, ale pokud se rozhodnete zapojit obě ruce, určete nic nezkazíte. Zde máte možností více, například využít jednu ruku na pohyb po penisu a druhou na dráždění hráze, masáž prostaty nebo jen jednoduché hlazení po těle. Někteří muži mají zas rádi stimulaci penisu oběma rukama.

Různé polohy

Podobně jako v případě orálního uspokojování ženy, i zde platí, že využít se dají různé polohy. Nejčastěji jsou leh na posteli obou partnerů nebo sed či volné postavení muže a klečení partnerky. Velmi vzrušující je i poloha, kdy muž leží na okraji posteli a partnerka stojí v předklonu, případně již zmíněná poloha 69.

Hluboké hrdlo

Tato technika, podle níž byl mimochodem pojmenován i jeden z nejznámějších filmů pro dospělé, zabírá opravdu u každého muže a neznám žádného, ​​kterému by se nelíbila. Cílem je vložení špičky penisu co nejvíce do hrdla, což je spojeno i se speciální stimulací vnitřní stranou líce. Vyžaduje to ale hodně tréninku.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Zjišťujte, CO SE MU LÍBÍ NEJVÍC

Mnoho mužů má problém mluvit o tom, co se jim při sexu nejvíce líbí. Vědí to však dát najevo nepřímo například vzdechy, pohybem hlavy a podobně. Pokud chcete dopřát partnerovi nejlépe orálně uspokojení, sledujte jeho řeč těla a zjistíte, co se mu nejvíce líbí.

Jak zlepšit a podpořit vzrušivost a sexuální život

Abyste si mohli užít orální sex pokud možno co nejlépe, alfa a omega je podpořit vzrušivost. Díky tomu budete totiž moci nejlépe procítit sexuální stimulaci a dráždění při této formě intimního kontaktu, což zlepší požitek a v konečném důsledku i kvalitu sexuálního života. Způsobů, možností a technik, jak toho docílit, je několik.

Zde jsou tipy a rady, které se nejvíce osvědčily mně osobně z praxe:

základem je zdravý stav pohlavní soustavy, který souvisí i se životosprávou a životním stylem, u mužů je to důležité především pro erekci

při sexuálním styku je třeba se co nejvíce uvolnit, pomoci vám k tomu mohou například vonné svíčky, aromatické masážní gely nebo sklenku vína

nuda a stereotyp jsou největšími nepřáteli vzrušení, proto je důležité z času na čas experimentovat, například se spodním prádlem nebo sexuálními polohami

vyzkoušet můžete různé sexuální pomůcky, u žen jsou populární vibrující kuličky a u mužů zas vibrující kroužky, vzrušení vědí zvýšit i chladivé prezervativy

na podporu vzrušivosti, sexuální dráždivosti a lepšího přežití sexuální stimulace nejen během orálního sexu se mi osvědčily také přírodní afrodisiaka a stimulanty, zejména v podobě různých bylin, můžete si je připravit i jako čaje

Jak fungují přípravky na zvýšení vzrušivosti a proč jejich doporučuji

Jednou z možností, jak využít zmíněnou sílu přírody a různé rostlinné afrodisiaka či sexuální stimulanty, jsou i speciální přípravky ve formě tablet, krémů nebo gelů. Ty jsou určeny pro muže i pro ženy, přičemž jde o volně dostupné přípravky bez receptu.

Způsob jejich fungování na vzrušivost a sexuální život je následující:

Základem jejich složení jsou rostlinné extrakty a výtažky v kombinaci s aminokyselinami, které způsobují zvýšení prokrvení genitálií a to má vliv na zvýšení dráždivosti

Nejvíce využívanými složkami v přípravcích jsou bylinné a přírodní afrodisiaka typu Maca nebo Tribulus Terrestris, které mají vliv na zvýšení sexuálního libida a vzrušení. Druhou skupinou látek jsou aminokyseliny, nejčastěji L-Carnitin a L-Arginin, které zlepšují prokrvení u mužů v oblasti penisu a u žen v oblasti pochvy, čímž zvyšují jejich dráždivost.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Uvedené přípravky mají i tyto tři důležité pozitivní vlastnosti:

kromě dostupnosti volně bez předpisu či nutnosti nějakého vyšetření je to i pohodlná koupě, několik značek koupíte online přímo od jejich výrobců

užívání je díky charakteru účinných látek bezproblémové, míra nežádoucích a vedlejších účinků je minimální, to samé platí o kontraindikacích a interakcích

dávkování může být založeno buď na pravidelném každodenním užívání, nebo na použití či aplikaci přímo před pohlavním stykem, obvykle hodinu před sexem

Na své si přijdou obě pohlaví, v posledních letech totiž stoupl výběr značek a typů i pro ženy. Některé přípravky jsou určeny čistě jen pro zvýšení vzrušivosti a dráždivosti během sexu, jiné mají komplexnější účinky, například i na plodnost nebo oddálení ejakulace.

BEZ PŘEDPISU, ALE S PŘÍSLUŠNÝM VÝBĚREM

To, že uvedené přípravky víte koupit volně neznamená, že byste měli postupovat náhodným výběrem. Právě naopak, dobře si přečtěte, na co konkrétně je dán přípravek zaměřen, jaké má složení, jaké má užívání a dávkování a až podle toho se následně rozhodněte.

Přípravky, které jsem vyzkoušel já i moje partnerka a naše zkušenosti s nimi
Pokud vás zmíněné rostlinné a přírodní přípravky oslovili, mám pro vás dobrou zprávu. Na trhu je jich opravdu poměrně dostatek, vybírat si můžete z více značek i druhů a to tak pro muže, tak pro ženy. Důležité ale je, abyste dívali primárně na zkušenosti a reference z praxe, nejen na sliby výrobců na obalu.

Pilulky na sexuální zdraví ženy

➡️ Doporučuji Stoporex Women (moje recenze):
– Sexuální zdraví pro ženy
– Zlepšení hormonální rovnováhy
– Optimální hladina estrogenu v těle
– Zvýšení libida a chuti na sex

Cena:619 Kč

Já sám mám nejlepší zkušenosti se značkou Stoporex, hlavně pokud jde o kombinaci zlepšení libida, vzrušivosti a tvrdosti erekce. Pokud jde o partnerku, ta si nejvíce chválí tabletky Stoporex Women, doporučuje dokonce jejich kombinované používání.

Ty nejlepší značky přípravků jsme dokonce i otestovali, zde jsou naše recenze:

Pro ženy:
ProduktHodnoceníOvěřená koupěRecenze
1. Stoporex Women
Více infomoje recenze
2. Feminus pro ženy
Více infomoje recenze
4.6/5 - (25 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *