Poloha Venušina nástraha

Poloha Venušina nástraha

Pozice Venušina nástraha patří mezi ty nejvíce erotické a dráždivé pozice pro muže i pro ženu. Na první pohled je trochu více akrobatická, umožňuje však velmi hlubokou penetraci. Zároveň je polohou, která navozuje fyzickou blízkost obou milenců, takže se mohou k milování přidat i francouzské polibky či vzájemné doteky.

Poloha Venušiny nástrahy se hodí primárně pro vaginální pohlavní styk, ale je využitelná i pro pokročilejší milenců, kteří mají rádi anální sex. Nejčastěji při ní ženy dosahují vaginální orgasmus, záleží to však na více faktorech.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, PROERECTA

Jednou z nejdůležitějších zásad pro dosažení kvalitního orgasmu je, aby se poloha nepoužila hned na úvod milování, ale spíše uprostřed nebo na konci. Pokud bude muž předtím ženu dostatečně dráždit, může dosáhnout vyvrcholení.

Poloha Venušina nástraha: popis, technika, výhody, nevýhody

Pozice Venušiny nástrahy je velmi zajímavá zejména pro muže, kterým dává pocit živočišné kontroly a možnost přirážení. Jde o polohu určenou pro milence, kteří již mají něco za sebou, není rozhodně ideální pro začátečníky.

Poloha Venušina nástraha se využívá tak pro pohlavní vaginální tak pro anální styk

Žena při této poloze leží na zádech, může si dát pod zadek polštář a nohy vyzvedne vysoko nahoru a následně kolena přisune k prsům

Muž si pak lehne na ženu tak, že se koleny a dlaněmi podpírá o postel a svou pánev přiblíží k klínu ženy

Poloha Venušiny nástrahy se dá použít i na oplodnění, zejména kvůli možnosti maximálního možného průniku penisu do vagíny. Je velmi erotická a dráždivá pro muže, kteří si mohou užívat pohled i na zadeček či poprsí partnerky. Umožňuje udržování očního kontaktu a je intimní stejně tak, jako například misionářská pozice.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Zdá se, jakoby poloha neměla žádné nedostatky. Pár se ale najde:

od ženy vyžaduje větší obratnost a fyzická kondice
totéž ale platí i pro muže, který bude zaměstnávat zejména pánev
pokud je technika penetrace nedostatečná, žena nemusí dosáhnout orgasmu
pro muže s příliš rychlou ejakulací hrozí naopak předčasné vyvrcholení
muž nemůže použít své ruce, poloha je poměrně dost fixní

POZOR NA STABILITU

Při akčnější milování může být problémem pro ženu stabilita. V tomto případě doporučuji ženám, aby se snažili například podpírat rukama volně položenými vedle těla a raději vynechali jejich použití na erotické dráždění.

Jak a kdy polohu Venušina nástraha využít a postup, jak si ji co nejvíce užít

Venušina nástraha je pozice, která se příliš nehodí na úvod milování, ale spíše k jeho závěru. Provádět ji můžete prakticky kdekoliv, důležité je pouze to, aby mohla žena ležet pohodlně a stabilně. Poloha je ideální na postel nebo na zem.

Zároveň doporučuji zkusit tyto její vylepšení:

Bod G v centru pozornosti: Prvním a velmi zajímavým vylepšením této polohy je možnost naplno využít penetrace vagíny ke stimulaci bodu G. Jak na to? Stačí, když žena bude mít zadeček co nejníže a muž se posune při přirážení více nad ni.

I anální sex: Chtěli byste využít Venušinu nástrahu pro anální sex? V takovém případě je třeba mít naopak zadeček co nejvýše, například pomocí vypodložení polštáři. Neměla by však příliš roztahovat nohy, muž tak bude mít lepší přístup do análu.

Nohy k sobě pro intenzivnější tření: Pokud si chce žena mnohem více užít penetraci a lépe procítit penis ve své pochvě, může dát nohy více k sobě a například jen na jednu stranu. Takovým stylem se svalstvo vagíny více napne a tření penisu bude ještě intenzivnější.

Nohy od sebe pro lepší intimitu: Naopak, pokud si chce žena užít více těsnějšího kontaktu s mužem, měla by nohy více roztáhnout. Muž se pak může k ní lépe nahnout a mohou se například líbat, případně se může muž věnovat polibky její poprsí.

Jak pomoci muži: Posledním vylepšením, které je zaměřeno tentokrát na potěšení pro muže, je jiná technika penetrace. Vždy při pohybu penisu z pochvy by měl muž zkusit jít ven až po předkožku. Nedoporučuji to ale mužům, kteří mají problém s předčasnou ejakulací.

Nejčastější otázky o poloze Venušina nástraha

Pojďme se nyní podívat blíže na polohu Venušiny nástrahy z hlediska praktického zájmu mužů a žen o tuto polohu. Abych téma pokryl co nejlépe, rozhodl jsem se odpovědět na několik otázek, které se této polohy týkají nejvíce:

Co se dá udělat pro oddálení mužova orgasmu při této poloze?

Pokud má muž problém s tím, že u něj nastává příliš rychlá ejakulace, poloha Venušina nástraha bude pro něj problematickou. Pomoci může pomalejší tempo, přerušování přirážení a co nejméně pohybu penisu přímo v pochvě.

Hrozí při této poloze nějaké zranění či bolest?

V případě muže může přijít k poranění penisu při příliš aktivním přirážení a možném úplném vysunutí penisu z pochvy. Pokud má muž penis příliš dlouhý, může naopak způsobit bolest partnerce a to narážením do zadní stěny její vagíny.

Je vhodná poloha Venušina nástraha i pro předehru?

Pokud bude využita pro klasický pohlavní styk do vagíny, určitě ne. Na druhou stranu, pokud trochu obměnit techniku ​​a muž si k ženě klekne a bude se jí intimním místům věnovat jazykem a ústy, jako předehru tuto pozici určitě doporučuji.

Může se poloha Venušina nástraha využívat i během těhotenství?

Ne, samotná poloha kvůli poloze nohám není v těhotenství vůbec ideální, já bych ji určitě nedoporučoval zkoušet. Tlak na břicho je totiž příliš intenzivní a pozice samotná vyžaduje i spoustu fyzické energie, což je namáhavé pro celé tělo.

Je možné dosáhnout při pozici jen vaginální orgasmus?

Přirozenou penetrací do vagíny je tato poloha doslova ideální pro ženy, které chtějí dosáhnout vaginální orgasmus. Pokud si ale bude žena pomáhat volnou rukou jinak, například stimulací klitorisu a vnější části pochvy, může dosáhnout i klitorální orgasmus.

POKUD NEDOSÁHNETE ORGASMUS NEVZDÁVEJTE TO

Ty páry, které budou zkoušet tuto sexuální polohu poprvé, mohou mít problém s dosažením orgasmu, zejména pokud jde o ženy. Nemusíte se ale ničeho obávat, je to přirozené. Pozice patří mezi ty náročnější a chce to jen více praxe a trénování.

Jak fungují přípravky na podporu ženského orgasmu a proč jejich doporučuji

Prostakan forte: ZkušenostiNakolik je při poloze Venušina nástraha velmi pravděpodobné, že muž dosáhne vrcholu dříve, než žena, hodilo by se ženský orgasmus podpořit trochu silnější. Jak? Mé partnerce se osvědčily buď pilulky na vnitřní užití nebo gely a krémy na vnější aplikaci.

V případech obou forem je princip účinku velmi podobný:

Základem složení jsou rostlinné extrakty podporující výše libido, které v kombinaci s aminokyselinami ještě více zlepšují prokrvení pochvy a tedy i vyšší vzrušivost

Abych byl trochu více konkrétní, pro tyto přípravky se běžně využívají různé rostlinné afrodisiaka typu Pískavice řecké seno, Ginkgo biloba či Maca. Nejde tedy o žádné experimenty, ale o rostliny známé už staletí pro své pozitivní účinky na sexualitu. Z aminokyselin bývá pravidelně využíván například L-Citrulin rozšiřující cévy a zlepšující průtok krve.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Přípravky, gely i krémy mají zároveň několik výhod:

díky čistě přírodnímu složení a rostlinným účinným látkám jsou volně prodejné a volně dostupné, čili bez předpisu lékaře
bohaté složení s sebou přináší účinky i mimo sexuální oblast, nejčastěji jde o zlepšení celkové fyzické a mentální vitality
plusem jsou i minimální nežádoucí nebo vedlejší účinky, takže používání těchto přípravků je bezproblémové při dodržování správného dávkování

Pokud jde o koupi, několik těchto produktů a přípravků sice koupíte bez problému i v lékárně, moje partnerka ale doporučuje nákup přes internet přímo od výrobce. Takovým způsobem fungují i ​​ty nejlepší značky na trhu a jde o nejlepší možnost i z pohledu ceny.

JEDNORÁZOVĚ I PRAVIDELNĚ

Zatímco při tabletách doporučuje moje partnerka pro co nejlepší výsledky dlouhodobé a pravidelné užívání každý den, přípravky určené pro venkovní použití se používají zpravidla jednorázově před pohlavním stykem. Nepřehánějte to však příliš s jejich množstvím.

Přípravky, které vyzkoušela moje partnerka a její zkušenosti s nimi

Zmíněné tabletky, krémy i gely se hodí nejen na podporu lepšího orgasmu, ale i na zvýšení sexuálního apetitu a libida. Právě za těmito účely jejich používala i moje partnerka, která má zkušenosti s více značkami. Některé byly kvalitní a jejich účinky byly viditelné, jiné však svým působením v praxi zaostaly.

Naštěstí na trhu je aktuálně dostatek značek a různých produktů, takže stačí při výběru dívat více na kvalitu složení, jako například na cenu. Inspirovat se můžete i referencemi a zkušenostmi. Zde jsou například značky, které doporučuje moje partnerka:

ProduktHodnoceníOvěřená koupěRecenze
1. Feminus pro ženy
Více infomoje recenze
4.9/5 - (27 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *