Sexuální polohy podle znamení

Sexuální polohy podle znamení

Znamení zvěrokruhu představují 12 zvířetníkových souhvězdí na obloze a astrologie věří, že charakter, vlastnosti, chování a některé predispozice u lidí souvisí s tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsou narozeni. Totéž se pak přenáší i do sexuálního života, kde by mělo znamení ohraničit i to, jaký způsob či styl sexu se tomu kterému člověku líbí.

Přijde vám to jako něco neuvěřitelné? Nebo jako pověra? Musím se přiznat, že i já sám jsem tomu zpočátku příliš nevěřil. No poté, čem jsem se začal o tuto problematiku zajímat více a intenzivněji, zjistil jsem, že něco pravdy na tom přece jen je.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, PROERECTA

Určité vlastnosti a vzorce chování podle znamení totiž platí i v sexuální oblasti. Dominance a submisivita, aktivita a pasivita, dávání a přijímání. To vše jako synonyma principu jin a jang, čili doplňování se v rovnováze, platí i v sexuálním životě.

Sex a znamení zvěrokruhu: podmínky, průběh, faktory

Podobně jako v běžném životě, i v případě sexuálního života fungují znamení zvěrokruhu s ohledem na jistý typ sexuální stimulace či průběh milování. Z krátkodobého hlediska se stejné znamení extrémně přitahují, protože chtějí totéž, ale dlouhodobě to nefunguje.

  Mezi nejvíce ohnivé znamení z pohledu sexuality patří Beran, Lev a Střelec, které si zakládají na dominanci, ale za jistých okolností nemusí mít navrch vždy jen oni

  Jejich doplněním zda opakem jsou znamení Rak, Štír a Ryby, které je mohou vhodně doplnit tím, že jsou rádi pasivní, ale vyžadují pozornost

  Takto se navzájem přitahují Býk, Panna a Kozoroh s Blížencem, Váhou a Vodnářem

Temperament a dominance, to jsou dva nejdůležitější body, okolo kterých se točí celý sexuální život. Dominantní znamení se přitahují s těmi submisívními, temperamentní zas obohacují ty něžnější. Od sladění těchto vlastností závisí i průběh sexu od předehry po orgasmus a tomu je třeba přizpůsobit sexuální polohy.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Pro kvalitní sex jsou však kromě sexuálních pozic důležité i tyto faktory:

eliminace všech negativních psychických faktorů, ať už jde o stres, nervozitu, mentální vyčerpanost, ale i případné neshody v partnerském životě
okolní podmínky, zejména pokud jde o některé rušivé vlivy, několik mužů i žen preferující jemnost a něžnost může mít problémy se sexuální touhou
rutina a stereotyp, které jsou v protikladu s fantazií a vášní, přičemž platí, že i ty nejvíce pasivní znamení mají rádi jednou za čas něco nového a jiného

Protiklady se přitahují a podmiňují

Podobně jako v běžném životě, i v tom sexuálním platí, že protiklady se přitahují a podmiňují. Je to jako oheň a voda, země a vzduch. Nezoufejte, že váš partner by měl mít podle zvěrokruhu jinou ideální či oblíbenou polohu, právě naopak, může vás to obohatit.

Polohy a pozice pro sex podle znamení

Některé typické charakterové rysy, například touha po dominanci nebo snaha uspokojit toho druhého, to vše se projevuje nejen v běžném životě, ale i v tom sexuálním. Tomu lze přizpůsobit sexuální pozice, dokonce i místo či čas milování.

Jaké jsou nejvhodnější či oblíbené polohy podle znamení? Ať se líbí:

Polohy pro znamení Beran: Toto silné znamení miluje dominanci, převahu, živočišnost a přímost. Upřednostňuje rychlé a aktivní polohy, ale Berani také milují kompatibilitu a vzájemné doplňování. Proto jsou pro ně ideální dominantní polohy na pejska a obecně odzadu, ale i poloha 69 typická pro vzájemné orální potěšení s dáváním a přijímáním najednou.

Polohy pro znamení Býk: Pro lidi ve znamení Býka platí, že mají rádi smyslnost, dokonce mnohem více, než samotné vzrušení. Velmi intenzivně vnímají prostředí a okolí, proto pro ně nepřichází v úvahu nic jiného, ​​jen sex v luxusní ložnici. Milují misionářskou polohu, ale i polohu lžičky. Mají rádi intimitu, romantiku, ale zároveň vždy musí být dominantnější.

Polohy pro znamení Blíženci: Toto znamení má rádo blízkost partnera, ale ještě raději experimenty a flirt. Blíženci jsou skvělí na předehru, ale mají rádi vše, co je netradiční. Proto všechny polohy, které jsou naopak například obrácený misionář, poloha obrácené jezdkyně zda poloha vestoje a odzadu, jsou pro ně. Nebrání se ani sexu na netradičních místech.

Polohy pro znamení Rak: Milenci narození ve znamení Raka jsou vášniví milovníci, kteří potřebují zapojit všechny smysly, aby se mohli naplno oddat sexu. Svíčky, vůně, masáž, to vše má místo v předehře. Rádi si vychutnávají partnera, proto pro ně připadají v úvahu polohy typu Lotus či poloha 69. Raci milují orální sex, chtějí ho dávat i přijímat.

Polohy pro znamení Lev: Po Beranu je Lev druhé nejsilnější a nejvíce dominantní znamení v celém zvířetníku. To se projevuje i v sexu, kde chce Lev dominovat a zároveň chce dokázat partnerovi, že dokáže všechno. Miluje polohy zezadu, ve stoje, Venušinu nástrahu, polohu mlýn a všude, kde jde o akrobacii a extrémy. Zaútočit a ulovit, to je jejich styl.

Polohy pro znamení Panna: Podobně jako v běžném životě, i v tom sexuálním potřebují lidé ve znamení Panny mít svůj řád. Proto mají rádi ověřené polohy, kde vědí předvídat průběh. Klasický misionář nebo poloha jezdkyně, případně poloha motýl, tam všude se Panna najde. Ideální je milování v posteli večer a s malým množstvím poloh.

Polohy pro znamení Váhy: Lidé v tomto znamení si potrpí na spirituální zážitek z milování, proto je pro ně alfa a omega smyslná a omračující předehra. Mají rádi estetiku, ale i vášeň, proto jim sluší polohy jako poloha jezdkyně, poloha pejska či poloha hadů. Pokud jde o klasickou polohu misionáře, ta musí být převedena do dokonalosti.

Polohy pro znamení Štír: Překvapení, mírná akrobacie a zejména vizuální zážitek, to jsou atributy, které u sebe upřednostňují milenci ve znamení Štíra. Proto pro ně nejsou problémy ani pozice mlýn, poloha vestoje, poloha odzadu či poloha jezdkyně. Musí být ale pánem situace a musí mít na partnera výhled, oční kontakt ale není nezbytný.

Polohy pro znamení Střelec: Střelec patří mezi znamení, které se dokáží přizpůsobit jemnému milování, ale pokud jejich omrzí, jejich spontánnost jim velí zkusit opačný extrém. Všechny zvířecí polohy neboli poloha pejska, poloha slonů, poloha hadů, poloha posvátné krávy, to vše v oblibě. Střelci jsou velmi náruživí a potřebují sex maximálně procítit a přežít.

Polohy pro znamení Kozoroh: Kozorohové patří mezi nejvíce divokých a vášnivých milenců, ale dokážou tyto své vlastnosti skrývat jen pro partnera. Oblibují více intimity, sex na veřejnosti od nich nečekejte. Milují polohu Lotus, misionářskou polohu, polohy lžičky či polohu 69. I tyto na první pohled romantické polohy však pojmou s vášní a razancí.

Polohy pro znamení Vodnář: Pokud máte partnera ve znamení Vodnář, tak vězte, že miluje účelnost a hledá cíl. Zároveň chce být navrchu a mít volné ruce pro své vášnivé aktivity. Vodnáři milují, když mohou dávat a přitom mít kontrolu, takže poloha vestoje, zezadu či poloha motýla jsou pro ně ideální. Tehdy uplatní i ruce na ještě lepší stimulaci partnera.

Polohy pro znamení Ryby: Mezi nejvíce klidné znamení patří Ryby, které raději přijímají a nemají problémy ani s pasivnější polohou. Milují však intimitu a proto mají rádi polohy jako lžičky, misionářská poloha, poloha hadů či poloha Lotus vsedě. Umí si však vychutnat i polohu jezdkyně či zezadu, ale potřebují mít co nejbližší kontakt.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Nejčastější otázky o sexu a sexuálních polohách podle znamení

Při pohledu na internetové fóra a diskuse jsem nenašel u tématu sexuálních pozic podle znamení až tak mnoho otázek, spíše jsem narazil na různé dotazy a pochybnosti. Samozřejmě, je třeba to brát s rezervou, ale alespoň na ty nejdůležitější nyní zkusím odpovědět:

Opravdu se některým znamením zvěrokruhu hodí jen určité polohy?

Pokud jsem jednotlivým znamením zvěrokruhu připsal některé polohy, šlo o pozice, při kterých mohou nejlépe vystihnout své povahové rysy, hlavně pokud jde o spontánnost nebo fantazii. Netřeba se však omezovat, klidně zkuste i jiné pozice.

Mohou se navzájem sladit i partneři s protichůdnými preferencemi?

Možné to je, přičemž nyní nemám na mysli ani tak preference, které jsem popsal při vhodných polohách pro jednotlivá znamení, jako spíše individuální preference z praxe. Také v oblasti sexu a milování se dá najít kompromis, takže spokojeni mohou být všichni.

Co se dá kromě sexuálních poloh ještě použít na oživení milování?

V první řadě fantazie, čili opak stereotypu. Třeba zkoušet nové příležitosti, samozřejmostí by měly být různé erotické pomůcky a hračky, milenci si mohou vyzkoušet i delší předehru nebo dvoření. Vše, co oživí sexuální i partnerský život, je plus.

Existuje i nějaká vhodná doba či místo na milování pro konkrétní znamení?

Je pravda, že některé znamení jsou tzv. noční ptáci, takže upřednostňují sex dlouho do noci či rána. Také lidé narození v některém konkrétním znamení mají rádi sex více v přírodě, jako uvnitř. Generalizovat to však nemohu, kde to bylo třeba, tam jsem to zmínil.

Jak povzbudit partnera k milování podle vaší představy?

Nejjednodušší je buď mu koupit jako dárek Kámasútru či jinou knihu s polohami a nepozorovaně mu ji podstrčit, co platí na Lvů, Býky nebo Baranov, nebo mu to navrhnout a být iniciátorem, co mají rádi Ryby, Váhy nebo lidé ve znamení Vodnáře.

NEMĚŇTE PARTNERA

Polohy, které jsem zmiňoval výše k jednotlivým znamením zvěrokruhu, se k nim hodí podle jejich povahových rysů a přístupu k milování. Neberte jejich doslova a neměňte kvůli tomu partnera, nechte tomu volný průběh.

Jak zlepšit a podpořit vzrušení u ženy

Prostakan forte: ZkušenostiPokud je muž příliš aktivní a spěchá, velmi snadno zapomene na dostatečné vzrušení ženy a ta pak má problém s dosažením orgasmu. Důvodem je nedostatečné procítění sexuální stimulace a dráždění. Pro zlepšení její vzrušivosti existuje několik možností.

Zde jsou ty, které lze bez problémů vyzkoušet i doma:

základem je kvalitní předehra, ideální je začít například ve společné sprše a pak přejít na polohu 69, s takovým scénářem bude souhlasit jistě každý muž
žena si může pomoci i erotickými pomůckami a hračkami, například dildo, vibrátor, Venušiny kuličky či vibrační vajíčko dokáží opravdu zázraky
pohár vína na uvolnění je rozhodně dobrý nápad a to neplatí jen pro ženy, ale i pro muže, může to navíc celkově zpomalit sex, což podpoří vzrušení
obávat byste se neměli ani rozličných afrodiziak, například španělské mušky jsou velmi známé, ale existují i ​​různé afrodiziakální bylinné čaje
na lepší vzrušivost má vliv i změna stereotypu či střídání poloh, takže zkuste i ty pozice, které jsem při vašem znamení zvěrokruhu nezmínil

Jak fungují přípravky na podporu vzrušení u ženy a proč jejich doporučuji

Prostakan forte: ZkušenostiProč nevyzkoušet něco, co připravila matka příroda, ve vysoce koncentrované podobě? Nespoléhejte se pouze na čaje nebo odvary, ty byste museli pít na litry, aby přišel viditelný účinek. Lepší cestou jsou speciální přípravky obsahující rostlinné extrakty.

Jde nejčastěji o tabletky, krémy a gely:

Bez ohledu na to, jaká je forma těchto přípravků, jejich společným mechanismem fungování je působení účinných látek na hormonální hladinu a prokrvení pochvy

Výrobci těchto přípravků své složení speciálně kombinují pro co nejlepší účinnost na ženský organismus. Obsahují tak například výtažky z rostlin jako Maca nebo Muira Puama, což jsou známé afrodisiaka pro ženy podporující vzrušivost i sexuální apetit. Na zlepšení prokrvení pochvy jsou tu zas aminokyseliny, například L-Arginin a L-Citrulin.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Navíc přípravky mají i pár opravdu šikovných výhod:

pokud si je chcete koupit, nemusíte navštívit lékaře ani absolvovat žádné vyšetření, pilulky i přípravky pro vnější použití jsou bez receptu
nebojte se vedlejších účinků, oproti přípravkům se syntetickými látkami jsou nežádoucí efekty při těchto produktech opravdu minimálně
velkým plusem je komplexní působení, které odráží široké složení, takže tyto přípravky u mnoha žen zvyšují i ​​obecně výkonnost a mentální vitalitu

Na otázku, kde si můžete takové tabletky, krémy či gely koupit, je jednoduchá odpověď. V lékárně, nebo přes internet přímo u výrobce či distributora. Několik těch nejlepších značek má i vlastní eshop, mnohé mají i garanci vrácení peněz, takže opravdu nic neriskujete.

ZKOMBINUJTE VÍCE FOREM

Tabletky různých značek se sice navzájem kombinovat nemají, ale několik výrobců má kompletní portfolio produktů různých forem a tam to už možné je. Užívat tak můžete na denní bázi tabletky a vždy před pohlavním stykem nanést gel pro intimní oblast.

Přípravky, které vyzkoušela moje partnerka a její zkušenosti s nimi

Chtěli byste i vy zkusit nějaké ty tabletky nebo gel či krém a podpořit tak své libido a vzrušivost? Žádný strach, výběr je dostatečný, typů i značek je na trhu dostatek. Ne všechny jsou ale stejně kvalitní, moje partnerka s tím má opravdu bohaté zkušenosti. Nevyplatí se proto dívat pouze na cenu či sliby výrobců, důležitější jsou účinky v praxi.

Jak se k nim dobrat? Využijte reference ostatních žen s daným produktem. Abych vám trochu pomohl, rozhodl jsem se v následující tabulce zveřejnit zkušenosti mé partnerky. Zde jsou značky, společně s jejich hodnocením a recenzí, které jí pomohly nejvíce:

ProduktHodnoceníOvěřená koupěRecenze
1. Stoporex Women
Více infomoje recenze
2. Feminus pro ženy
Více infomoje recenze
4.4/5 - (21 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *