Valopron: Nejedno fórum ospěvuje tyto tablety na erekci. Zkusil jsem je za Vás!

Valopron: recenze + zkušenosti, cena, složení a účinkyZ času na čas se stane, že do oblasti podpory a zlepšení sexuální potence vstoupí taky známá a etablovaná značka. To je přesně případ tablet Valopron od společnosti Valosun, která je známá celou produktovou řadou různých druhů výživových doplňků a podpůrných prostředků pro lepší fungování organizmu.

Ne vždy dopadnou podobné pokusy příliš skvěle, nakolik značka například není ochotná riskovat nežádoucí či negativní účinky a z toho důvodu to nepřehání s účinnými látkami ve složení takových přípravků.

Jak si počíná Valopron a oplatí se vůbec tyto tablety zkusit? Rozhodl jsem se, že si své obzory rozšířím já sám a otestuji je za vás. Výsledkem mých vlastních zkušenosti je tato recenze na Valopron.

Výrobce a původ

Valopron: Výrobce a původJak jsem již řekl dřív, za přípravkem Valopron je tradiční český výrobce různých druhů doplňků a volně prodejných tablet, značka Valosun. Tato společnost vznikla v roce 1997 a její hlavní doménou jsou přípravky a produkty s rostlinným a přírodním složením. Její cílem je spojit různé účinky a vytvořit synergii pro zlepšení zdraví.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG

Tak, jak je tomu i v případě mnohých jiných přípravků, i v případě Valopronu se jedná o volně dostupné tablety určeny na perorální užití, které jsou řádně zaregistrovány a schváleny na prodej na našem trhu. Z hlediska složení jsou čistě rostlinného charakteru a jde o výživový doplněk určen speciálně pro muže.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Složení a účinné látky

Valopron: Složení a účinné látkyValopron se od ostatních značek podobných přípravků příliš svým složením neliší. Najdete tady prakticky již známé látky, při prvním pohledu ani mě na složení příliš nic nepřekvapilo. Pokud, tak možná jenom poměrně úzký okruh těchto látek, nakolik složení je dle mě vcelku chudé.

Valopron obsahuje tyto 4 účinné látky:

Maca: Toto označení patří pro Řeřichu peruánskou, odborně Lepidium Meyenii nebo Lepidium Peruvianum. Jak již naznačuje název, rostlina pochází z Peru, ale vyskytuje se taky v jiných zemích jižní Ameriky. Jde o velice silné afrodiziakum, kterého účinky poznali již staří Inkové a užívali kořen byliny například před bojem.

Maca je bohatá na vitamíny B, C a E, ale taky na minerály, například Vápník, Zinek, Hořčík či Železo. Je důležitá především pro libido, nakolik pomáhá zlepšit hormonální hladinu, u mužů především hladinu testosteronu. Komplexně zvyšuje fyzickou vytrvalost, ale například taky zlepšuje činnost mozku a dodává pocit energie a vitality.

Tribulus Terrestris: Taky v tomto případě se jedná o afrodiziakální rostlinu, která má u nás pojmenování Kotvičník zemní. Rostlina pochází z Asie, ale dnes se vyskytuje již taky v Evropě a Jižní Americe. Rostlina byla používána již od nepaměti na problémy s prostatou, no má komplexně pozitivní vliv na sexuální zdraví.

Zajímavé je, že mezi její pozitivní účinky patří například taky redukce tělesného tuku, snižování cholesterolu, podpora lepšího fungování kardiovaskulární soustavy, podpora růstu svalové hmoty a též snižování únavy. Ve Valopronu se ale extrakt z Tribulusu nachází právě pro podpůrné a posilňující účinky na libido i erekci.

Muira Puama: Za tímto názvem je označení pro brazilský strom nazývaný lidově i tzv. dřevo potence, kterého kůra se využívá jako přírodní afrodiziakum, životabudič a stimulant lepší vitality a energie. Kromě vlivu na hormonální hladinu má Muira Puama příznivý vliv na erekci.

Víceré výzkumy ukázaly, že muži užívající kvalitní extrakty tohoto přírodního afrodiziaka, dosáhli lepší a pevnější erekci díky zvýšenému prokrvení pohlavního údu. Rostlina však působí podpůrně taky na nervový systém, pomáhá na gastrointestinální onemocnění a je výborná na potlačení únavy.

L-Arginin: Ve Valopronu se nachází kromě extraktů různých přírodních rostlin a afrodiziak taky aminokyselina L-Arginin. Ta patří mezi tzv. semiesenciální kyseliny, které si náš organizmus většinou neumí produkovat sám a proto jsme odkázaní na její příjem z externích zdrojů z jídla či výživových doplňků.

Právě její obsah v tabletách Valopron je důležitý pro zlepšení kvalitní potence. Aminokyselina je totiž důležitým neurotransmiterem pro oxid dusnatý. Tato látka má vliv například na krevní tlak, ale taky na onemocnění srdce. Co je však důležité, působí na stěny cév vyživujících penis a dokáže je roztáhnout.

Přídavné látky: Kromě výše zmíněných účinných složek se ve Valopronu nacházejí taky některé přídavné a doplňkové látky, či již protispékavé nebo plnící. Jde například o stearan horečnatý nebo želatinu, čili o látky typické taky pro jiné podobné přípravky.

POUZE PRŮMĚRNÉ SLOŽENÍ A KONCETRACE

Samotné složení účinných a obsahových látek ve Valoprone je na průměrné úrovni. Nejedná se o nic speciální, chybí mi tady něco, čím by se tablety odlišily. Koncentrace látek a jejich množství jsou však na slabší úrovni.

Dávkování a užívání

Valopron: Dávkování a užíváníValopron má s mnoha značkami podobného typu společné nejen složení, ale taky způsob užívání a dávkování. Optimální je samozřejmě dlouhodobé užívání, na co upozorňuje taky výrobce a dle čeho je nastavená i velikost balení.

Jedna dávka je 1 💊 tableta. Maximální denní dávka za 24 hodin jsou 2 tablety

Při dlouhodobém užívání je optimálně užívat 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer, při nárazovém lze užít 2 tablety najednou

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobé užívání, výrobce doporučuje užít tabletu 20 minut před jídlem. Já jsem takhle tablety bral před snídaní a před večeří. Při nárazovém dávkování je možnost spolknout obě tablety najednou, zhruba půl hodinu před plánovaným pohlavním aktem. Důležité je jejich dostatečné zapití.

Účinky

Valopron: ÚčinkyValopron není přípravek zaměřen speciálně pouze na jednu oblast působení, ale jeho účinky jsou poněkud širší. Výrobce na obalu deklaruje především působení na oblast sexuálního zdraví, no dle složení lze očekávat taky širší vlivy, především na fyzickou výkonnost a psychickou vitalitu.

Tady jsou účinky, které by měl Valopron nabídnout:

Podpora sexuální aktivity

Tento účinek je jedním z těch nejdůležitějších, které Valopron dle obalu i příbalového letáku nabízí. Právě díky obsahu Kotvičníku zemního taky Řeřichy peruánské lze očekávat především zvýšení libida a z toho vyplývající zlepšení sexuální aktivity. Jak se tento účinek projevuje v praxi? Mírně, a to jenom při dlouhodobém užívání a jistou dobu si nato bohužel počkáte.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Podpora erekce

Především díky obsahu aminokyseliny L-Arginin, ale taky v součinnosti s účinky ostatních účinných látek, deklaruje Valopron jako svůj druhý nejdůležitější účinek podporu erekce a tedy taky lepší ztopoření pohlavního údu. V tomto případě bohužel nebyl účinek až tak viditelný, jako v případě sexuální aktivity, co je velké mínus, nakolik ani ta nebyla na nějak extra slibné úrovni.

Podpora fyzické a duševní výkonnosti

Díky obsahu extraktů z rostlin Maca a Muira Puama lze podpořit fyzickou i duševní výkonnost při pravidelném užívání těchto látek. Míra tohoto účinku pochopitelně závisí taky od vašeho stavu a některých jiných okolností. V praxi jsem v jisté intenzitě tenhle vliv pocítil, ale nešlo o nic extrémního, účinek se dostavil až po delším užívání.

Ochrana buněk před oxidativním stresem

Posledním možným vlivem, který může užívání Valopronu z dlouhodobého hlediska mít, je lepší ochrana buněk před oxidačním stresem. Tomuto účinku se říká taky antioxidační účinek a z účinných látek přípravku má tohle na zodpovědnosti především Muira Puama. Vzhledem ke koncentraci je tento účinek v praxi možný, ale změřit se dá opravdu jenom velice těžko.

NEJLEPŠÍ ÚČINKY PŘI DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ

Na základě mé vlastní praxe, ale taky dle toho, co víme od jiných mužů, jsou výše zmíněné účinky více viditelné v případě dlouhodobějšího užívání přípravku. Problémem je taky jejich pozdější nástup, zhruba až během třetího týdne pravidelného užívání.

Nežádoucí účinky

Valopron: Nežádoucí účinkyMohou se během užívání Valopronu objevit kromě žádaných taky nežádoucí a vedlejší účinky? Já sám jsem nic takového nezaznamenal a podobně jsou na tom i ostatní muži. Je to dané především tím, že se jedná o přípravek rostlinného charakteru, pro které je absence negativních jevů přirozená, na rozdíl od například syntetických látek.

V případě Valopronu za to může ale zřejmě taky o něco nižší koncentrace látek působících na zvýšení krevního tlaku, co se může odrazit na bolestech hlavy. To tady opravdu nehrozí. Objevit se však může alergická reakce na některou ze složek přípravku, co však již není chyba samotné značky.

Balení a cena

Valopron: Balení a cenaV minulosti se dal Valopron koupit i v baleních se 20 nebo 30 tabletami, aktuálně již tyto typy a velikosti balení nejsou k dispozici. Jediným balením tak zůstává 60 tabletový Valopron, který se hodí především na dlouhodobé užívání. Závisí to samozřejmě od toho, jestli budete užívat jednu nebo dvě dávky denně.

Tady je srovnání ceny za jeden den užívání dle dávkování:

Cena za jedno balení (60tbl):  320 Kč

Cena za 1 tabletu: 5,30 Kč

Cena za jeden měsíc užívání při 1 tbl/den: 160 Kč

Dlouhodobé užívání v maximální možné denní dávce vás na 1 den stojí zhruba 15 Kč, co je opravdu extrémně nízká suma. Tady bych však rád upozornil na to, že se nejedná o žádný ekonomický zázrak, ale pouze o odraz kvality za danou cenu. Více podrobností zveřejním později v části zhodnocení přípravku.

Kde koupit

Kde koupit ValopronNakolik Valopron patří do portfolia společnosti Valosun, jejíž produkty se dají běžně koupit i v lékárně, lze taky tento speciální přípravek pro muže zakoupit tímto způsobem. V době, kdy jsem ho já sám užíval, co je již opravdu nějaký ten čas, ho měly skladem víceré kamenní i internetové lékárny.

Současný stav je takový, že Valopron již seženete asi jenom ojediněle, nakolik například lékárna Léky24, odkud jsem si ho objednával taky já, ho má aktuálně dočasně nedostupný. Jiná forma, například objednávka přímo od výrobce, teď k dispozici není.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Když jsem procházel různé alternativy, například mé další oblíbené internetové lékárny typu Dr. Max a Pilulka, tak ani v jejich eshopech se momentálně žádné balení Valopronu nenachází. Najít v nich ale můžete jiné, obdobné produkty, které jsou k dispozici skladem v dostatečném množství.

POZOR NA PRODEJ PŘES INZERÁT

Rád bych vás upozornil na riziko nákupu tablet Valopron, ale taky jiných podobných značek, přes inzerát. Mnoho mužů již takhle sedlo na lep a pozdě zjistili, že koupili pouze napodobeninu nebo neúčinné placebo. Nejlepší a jediný spolehlivý nákup je jen z ověřených lékáren, eshopů nebo přímo od výrobce.

Online objednávka, doprava a doručení

Valopron: Online objednávka, doprava a doručeníPřípravky typu Valopron se dají snadně a nejpohodlněji objednat přes internet. Doporučuji zaměřit se pouze na ověřené eshopy nebo značkové lékárny, například ty, které jsem jmenoval výše. Postup objednání je v principu následující:

Nejprve si vyberete typ přípravku a jeho balení dle velikosti

V druhém kroku vyplníte své osobní údaje včetně adresy doručení

Následuje zvolení typu dopravy a platby

Na závěr celou objednávku ještě jednou zkontrolujete a potvrdíte

Jak vidíte, je to vcelku prosté a takhle to funguje prakticky všude, bez ohledu na to, jestli objednáváte Valopron, nebo nějakou jinou značku. Pokud si zvolíte některou z ověřených internetových lékáren, doporučuji platbu kartou online a předem, urychlí to dodání.

Nejčastěji se dá objednat doprava přes kurýra přímo k vám domů, alternativou je zásilka prostřednictvím Slovenské pošty. Doporučuji nelitovat 50 Kč navíc, doprava přímo ke dveřím je ideální. V tomto případě vám kurýr může donést přípravek klidně již na druhý pracovní den od objednávky.

vyhodne baleniDISKRÉTNÍ BALENÍ

Bát se nemusíte ani o to, že by někdo zjistil, co jste si objednali. V tomto ohledu všichni dodržují zásadu diskrétního balení bez označení produktu. V případě objednávky přímo od distributora taky bez označení odesílatele.

Nejčastější otázky

Valopron: Nejčastější otázkyPodívejme se teď na to, co další muže ohledem značky Valopron zajímá a jaké jiné otázky je trápí. Za účelem jejich zjištění jsem navštívil některé diskuse, fóra a přečetl si komentáře o výrobku v eshopech. Teď na tomto místě jsem shrnul nejčastější otázky s mými odpověďmi:

Je lepší užívat Valopron jednorázově nebo pravidelně?

Výrobce u doporučeného dávkovaní uvádí obě způsoby, já sám se však přikláním spíše k pravidelnému a dlouhodobému užívání systémem ráno – večer. Pro dosažení optimální účinnosti byste měli Valopron užívat 2 až 3 měsíce, ale dle vlastní zkušenosti pochybuji o tom, že to dramaticky zlepší celkové účinky tablet.

Co dělat v případě, že zapomenu užít nějakou dávku?

V takovém případě doporučuji neužívat dvojnásobní množství dávky při nejbližší příležitosti, ale pokračovat v původním dávkovaní. Výrobce sám upozorňuje na nutnost dodržovat dávkování, především maximální denní dávky.

Jsou nějaké kontraindikace s užíváním Valopronu?

Výrobce udává, že přípravek není určen pro děti, těhotné ženy a kojící ženy. Já sám doporučuji taktéž nekombinovat Valopron s alkoholem a neužívat ho, pokud máte vážnější kardiovaskulární onemocnění. Překážkou užívání může být pochopitelně taky alergická reakce, kdy je nezbytné dávkování přerušit.

Pomůže mi přípravek taky na únavu a nedostatek energie?

Dle složení by tomu tak mělo být, ale v praxi je tento účinek viditelný bohužel pouze málo. Primárně jde o přípravek na potenci, erekci a zvýšení sexuální aktivity, působení proti únavě může být jen bonusem. Doporučuji proto podívat se po jiném typu přípravku, který je na to speciálně určen.

Co dělat, když u mě Valopron neúčinkuje tak, jak jsem čekal?

V tomto případě si myslím, že nejlepším řešením bude zkusit jinou alternativu, na trhu je dostatek kvalitnějších přípravků podobného typu. Na závěr recenze se vám pokusím doporučit některé konkrétní značky, s kterými mám já sám pozitivní zkušenost a kde je riziko selhání minimální.

Zkušenosti

Valopron ZkušenostiValopron v době nástupu na trh již měl několik konkurentů, no v té době ještě nebylo tolik kvalitních značek s takovým složením, jako je tomu dnes. Situace přípravku tak byla na úvod lepší, co ukazují i starší zkušenosti, hodnocení a reference. Již tehdy se však začaly ukazovat největší slabiny přípravku.

Muži si stěžovali především na pozdější nástup účinků a v individuálních případech taky na jejich menší intenzitu. Vliv Valopronu ale dle zkušeností jiných mužů nikdo v zásadě nezpochybňuje, ani já. Přípravek účinkuje, ale pouze průměrně.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Výrobce doporučuje užívání až po dobu 2 či 3 měsíců, aby se dostavily lepší a viditelnější účinky na sexuální zdraví, ale i na další oblasti. Muži užívající tablety se však ve svých hodnoceních primárně zajímají právě o potenci a v této oblasti hodnotí Valopron pouze průměrně. Chválí ale dostupnost, pozitivem jsou taky nulové vedlejší účinky.

POUZE NA SLABŠÍ FORMY PROBLÉMŮ

Dle toho, co jsem si všimnul mezi zkušenostmi jiných mužů, Valopron dokázal pomoct pouze v těch případech, kdy nebyla intenzita problémů s potencí a komplexně sexuální aktivitou příliš vysoká. Přípravek dle mě účinkuje jenom na ty nejméně problematické stavy.

Vlastní zkušenost

Valopron Vlastní zkušenostMá zkušenost s užíváním trvala celý měsíc, během kterého jsem užíval jedno 60 tabletové balení. Na úvod, dokonce v celé první polovině užívání, jsem já osobně neviděl žádné pozitivní změny k lepšímu, které by byly zřejmé již na první pohled. První náznaky začaly přicházet až během třetího týdne užívání.

Ohledem účinků vidím dva zásadní problémy a to pozdější nástup účinků, ale taky jejich slabší intenzitu. Na kvalitu erekce jsem zaznamenal pouze minimální vliv, o něco lepší to bylo se zvýšením libida a zlepšením pocitu vitality a energie.

Během užívání jsem nezaznamenal žádné negativní účinky, z tohoto pohledu je Valopron bezproblémovým přípravkem. Snadné je taky jeho dávkování, já jsem se držel dávkování ráno -večer. Můžete zkusit taky poloviční dávku, čili 1 tabletka denně, tady si ale osobně myslím, že v takovém případě by byla viditelnost účinků ještě nižší.

Výsledek vlastního testování

Valopron: Výsledek vlastního testováníJak tedy zhodnotit Valopron dle vlastního užívání? Tlačí se mi na jazyk slovo průměrný, ale bojím se, že by šlo o lehce přehnané tvrzení. Bohužel, přehnaně pozitivní. Tablety jisté účinky mají, ale jde spíš o podprůměr.

Valopron tedy ode mě dostává známku 3, přidávám však k tomu i mínus

Z hlediska účinnosti by si Valopron zasloužil možná tu trojku, je tady však ještě jedna velká nevýhoda. Tou nevýhodou je nemožnost koupit si menší balení na zkoušku, nakolik aktuálně 60 tabletové balení je dle mě poněkud vyhazováním peněz oknem. Pokud vám toto balení nezabere, druhé bych již neobjednával.

Hodně slabá účinnost, která je korunována taky poměrně dlouhým nástupem účinku, který především ve srovnání se silnější konkurencí opravdu zaostává. Obecně hodnotím přípravek jako zklamání, od takové známé značky jsem čekal něco víc. Bohužel, nedočkal jsem se a podobně jsou na tom taky mnozí jiní muži, kteří Valopron zkusili.

Zhodnocení

Valopron ZhodnoceníNa základě mé vlastní zkušenosti musím říct, že Valopron sice nepatří mezi neúčinné produkty, ale na podporu erekce a sexuální aktivity ho určitě nemohu s čistým svědomím doporučit. Nějaké vlivy tam jsou, především při každodenním a dlouhodobém užívání, ale nejedná se ani zdaleka o nadprůměrný přípravek, který by stál za zkoušku.

Jeho již na první pohled chudobnější složení a nízká cena dávají tušit, že vliv v praxi nebude vůbec nějak extrémní. Zkušenosti jiných mužů se v tomto prakticky shodují a já jenom dodávám, že byste neměli podlehnout známějšímu jménu značky nebo lákavé ceně, dle mě by to byl v tomto konkrétním případě krok vedle.

Neříkám však, že byste měli zanevřít na obdobné přípravky, mají totiž několik výhod:

jejich rostlinné složení je pro organizmus přirozené

právě díky složení je možné bezproblémové dlouhodobé užívání

nemusíte se u těchto produktů bát negativních účinků

šířka působení je komplexnější a to většinou na celé sexuální zdraví

Valopron se rozhodl již od úvodu stavit zřejmě na co nejvíc přijatelný poměr kvality a ceny, no jak se ukazuje, poněkud to dle mě přehnal. Poměrně chudá šířka složení totiž byla umocněná o nižší koncentrace a ve snaze ušetřit se dosáhl v praxi pouze velice málo viditelný a účinný výsledek.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

To, že aktuálně se nedá přípravek objednat ani z tradičně známých lékárnách, proto vůbec dle mě nevadí. Na trhu jsou mnohem úspěšnější alternativy, které přinášejí pro muže nadprůměrné účinky, ačkoli je nutno něco málo připlatit. Já sám doporučuji především tablety STOPOREX, s kterými mám dlouhodobě pozitivní zkušenosti.

3.8/5 - (21 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *