Venušiny kuličky: Použití, jak je vybrat, zdravotní výhody

Venušiny kuličky: Použití, jak je vybrat, zdravotní výhody

Určitě není žena, která by neznala venušiny kuličky. Vsadím se však, že mnoho z nich, stejně tak i jejich partnery, ani zdaleka neví docenit všechny výhody a benefity této velmi zajímavé erotické hračky. Nejde přitom jen o vzrušení a slast při sexuálních hrách, ale také o zdravotní pozitiva a plusy, zejména na posílení svalstva pánevního dna.

Pochopitelně, určitě se najdou i ženy nebo páry, kterým použití této pomůcky nevoní. Možná to dokonce nebude přinášet ani potěšení, intenzivní orgasmus či zmíněné zdravotní benefity. Lze však byl problém ve výběru modelu.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG, PROERECTA

Nabídka je totiž natolik bohatá, ať už jde o materiály, možnost análního použití či dokonce ovládání na dálku přes smartphone, že může být problém najít ideální venušiny kuličky. Právě proto jsem se rozhodl vám s tou tématem a jejich výběrem trochu pomoci.

Co jsou Venušiny kuličky a jak fungují

Pod pojmem Venušiny kuličky se myslí specifická sexuální pomůcka ve tvaru kuliček. Standardní Venušiny kuličky jsou duté, přičemž v každé větší kuličce se nachází ještě jedna menší. Při speciálních typech to tak nemusí být a může jít o plné kuličky.

Podle dochovaných historických pramenů vznikly první Venušiny kuličky ještě kolem roku 500 v Číně a vyráběly se ze dřeva, slonoviny, kamenů nebo i zlata

Dnes jsou kuličky na vyšší hygienické úrovni a vyrábějí se z materiálů typu kov, plast či silikon, přičemž mohou mít podobu kuliček na tyčince, provázku i řetězu

Jejich cílem je vytvářet vibrace, kdy menší kulička uvnitř naráží do větší venku

Tyto kuličky mohou obsahovat i speciální vroubky či výčnělky, nejčastěji pokud jsou ze silikonu, což ještě více podpoří sexuální dráždění. Jejich použití je primárně ve vagíně, kde mohou pomoci při pravidelném a dlouhodobém používání i na posílení svalstva pánevního dna, ale k dispozici jsou také druhy pro stimulaci análního otvoru.

Bohatý výběr Venušiných kuliček

➡️ Doporučuji Kondomshop.cz
– diskrétní doručení
– výhodné balení a slevy
– všechny druhy na jednom místě
– bohatý výběr
– kvalitní značky

Pokud jde o nejčastěji používané typy kuliček, na výběr jsou:

standardní kuličky, kde v té větší duté kuličce je jedna menší, která při pohybu naráží do stěn a hýbe se v ní, takže vytváří velmi vzrušivé vibrace
plné kuličky, nazývané někdy i tantrické kuličky, které jsou těžší a vyplněny v celém svém nitru, tyto jsou ideální na posílení pánevního dna
speciální kuličky využitelné pro anální rozkoš, které jsou přizpůsobeny velikostí a tvarem, podtypem jsou thajské, které jsou spojeny plastovou tyčinkou

NEJDE POUZE O HRAČKU PRO SINGLE ŽENY

Ustálená představa, zejména u mužů, je, že Venušiny kuličky či podobné sexuální hračky a pomůcky jsou určeny pro single ženy, které nemají dostatek přirozeného sexuálního styku. Není to však tak, jde o výborný doplněk a to dokonce i pro partnerské hry.

Jak a podle čeho vybrat venušiny kuličky

Jak fungují tablety na potenci a proč je doporučujiNa první pohled je nabídka různých značek, typů, modelů a druhů Venušiných kuliček ohromující a nepřehledná. To však platí pouze tehdy, pokud nevíte přesně, co chcete, za jakým účelem a jak byste chtěli kuličky využívat. Pokud jde o značky, ano, existují někteří ověření výrobci se zajímavými modely, ale důležitější jsou jiné parametry.

Toto je 5 nejdůležitějších kritérií, podle kterých si vybírejte:

Podle typu použití: Na základě konstrukce a tvaru existují různé typy Venušiných kuliček, každý s jiným použitím. Standardní jsou ty, kde jedna kulička je v druhé, mezi další typy patří anální, tantrické a thajské, které se podobají řetěz. Venušiny kuličky na Kondomshop.cz

Podle materiálu kuliček: Kuličky mohou být vyrobeny z různého materiálu. Může jít o plast, kov, silikon, latex nebo sklo. Různé může být i spojení jednotlivých komponent, ať už šňůrkou nebo plastovou případně silikonovou flexibilní tyčinkou. Venušiny kuličky na Kondomshop.cz

Podle tvaru a počtu kuliček: Venušiny kuličky jsou pomůckou, která může mít různý tvar. Nemusí jít vůbec ani o podobu kuličky, mohou to být například nepravidelné tvary nebo tvar jahody. Rozdílné bývají i počet kuliček a průměr a velikost jednoho článku. Venušiny kuličky na Kondomshop.cz

Podle vibrace: Doslova hitem posledních let jsou speciálně Venušiny kuličky s funkcí elektrické vibrace. Ta je oproti klasické mechanické mnohem intenzivnější a díky tomu nabízejí kuličky lepší účinky na svalstvo pánevního dna i pro rozkoš. Venušiny kuličky na Kondomshop.cz

Podle napájení: V případě, že jste se rozhodli sáhnout po kuličkách s funkcí vibrace prostřednictvím elektrické energie, máte na výběr dvě možnosti napájení. První jsou vyměnitelné baterie, druhou a pohodlnější je nabíjení přes USB kabel. Venušiny kuličky na Kondomshop.cz

Venušiny kuličky a jejich účinky a výhody pro sexuální život a zdraví

To, že Venušiny kuličky jsou zařazeny mezi sexuální pomůcky, ještě neznamená, že nemohou mít i jiné výhody a benefity. Pomoci mohou totiž is problémy, které ženy trápí vlivem vyššího věku nebo po porodu pochopitelně závisí to i na konkrétním typu kuliček. Mohou mít dokonce i preventivní účinky, například i na lepší orgasmus.

Nejdůležitější výhody a účinky Venušiných kuliček jsou tyto:

Zlepšení citlivosti na sexuální dráždění

Pravidelnější a dlouhodobější používání Venušiných kuliček může mít pozitivní vliv na svalstvo a sliznici v pochvě. Posiluje je tak, že žena je schopnější více vnímat jakékoliv sexuální dráždění uvnitř pochvy a zvyšuje se i citlivost na stimulaci.

Intenzivnější a silnější orgasmy

Venušiny kuličky pochopitelně slouží i k dosažení sexuálního uspokojení, čili k dosažení orgasmu. Ten může být mnohem silnější a intenzivnější, než předtím, protože kuličky podporují silnější stahování pochvy. Výsledkem je více vzrušení.

Posílení svalstva pánevního dna

Z pohledu zdravotních účinků je nejdůležitější výhodou používání kuliček posílení svalstva pánevního dna. To má praktický význam například pro lepší ovládání močení a prevenci vůči inkontinenci, ale i rychlejší rekonvalescenci po porodu.

Bohatý výběr Venušiných kuliček

➡️ Doporučuji Kondomshop.cz
– diskrétní doručení
– výhodné balení a slevy
– všechny druhy na jednom místě
– bohatý výběr
– kvalitní značky

 

Pomoc proti gynekologickým bolestem

Poslední oblastí, která také spadá pod medicínské výhody, je pomoc při bolestech a gynekologických problémech. Používání kuliček může zmírnit bolesti při pohlavním styku, menstruační bolesti a je také prevencí poklesu orgánů malé pánve.

TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU? PRAVIDELNOST

Pokud jde o zdravotní benefity, zejména týkající se posílení svalstva pánevního dna nebo inkontinence, tu mají Venušiny kuličky nejlepší výsledky až při dlouhodobějším a pravidelném používání. V tomto ohledu určitě nečekejte zázraky ze dne na den.

Nejčastější otázky o Venušiných kuličkách

To, že Venušiny kuličky patří mezi populární a stále více využívány erotické hračky a pomůcky, dokladuje i zájem žen o informace týkající se jejich nákupu, použití, výhod, účinků nebo zkušeností. Vidět to i na internetových fórech a v diskusích. Abych pokryl celou toto téma, rozhodl jsem se ty nejvíce kladené otázky zodpovědět:

Jakým způsobem je třeba hygienicky ošetřovat Venušiny kuličky?

Díky moderním používaným materiálem je hygiena při Venušiných kuličkách velmi jednoduchá a jde o záležitost pár minut. Po každém použití je stačí opláchnout vodou a následně vydezinfikovat speciálním gelem nebo sprejem, nic víc netřeba.

Které typy kuliček jsou vhodné na procvičení pánevního dna?

Přestože se doporučuje začít s lehčími kuličkami, ideálním typem na co nejlepší procvičení svalstva pánevního dna jsou větší a těžší kuličky, například z kovu. Můžete sáhnout i po tzv. tantrických kuličkách, které jsou plné a bez menší kuličky ve svém nitru.

Který materiál kuliček poskytne nejvíce sexuální rozkoše?

Ačkoli standardní Venušiny kuličky jsou vyráběny z plastu, tento materiál patří z hlediska efektu mezi ty „najfádnejšie“. Mnohem lepší účinky, alespoň podle zkušeností žen, mají kovové kuličky s chladivým efektem a silikonové, které mají speciální výčnělky.

Které typy Venušiných kuliček jsou vhodné pro anální hry?

Běžný typ kuliček se pro anální radovánky nedoporučuje použít, nejsou na to uzpůsobeny velikostí, tvarem a ani způsobem spojení. Pro tento účel využijte buď thajské kuličky spojené plastovou řetězem nebo anální kuličky s přizpůsobeným tvarem.

Mohou se tyto kuličky začít používat ihned po porodu?

Ne, to bych určitě nedoporučoval. Nejlepší postup by byl takový, aby žena po skončení šestinedělí absolvovali prohlídku u gynekologa a v případě, že bude vše v pořádku, můžete začít s kuličkami cvičit a posilovat tak svalstvo pánevního dna.

Jak a kde koupit Venušiny kuličky

To, že výběr různých modelů Venušiných kuliček je velký, je zřejmé. Kde je ale koupit? Mnoho mužů i žen budou mít problémy s anonymitou a právě zde může pomoci internet. Eshopů s erotickým zbožím je více, například jako www.kondomshop.cz

Najděte kategorii s Venušinými kuličkami a dejte si filtrovat produkty

Vyberte si model, který se vám líbí nejvíce a vložte jej do online košíku

Zvolte způsob dopravy a platby a vyplňte osobní i kontaktní údaje

Na závěr objednávku už jen zkontrolujte a pak ji můžete odeslat

Při filtraci si můžete vybrat venušiny kuličky podle materiálu, ceny, značky a modelové řady, speciálních vlastností, způsobu napájení, pokud jím kuličky disponují, možnosti použití i pro anální hry a také podle toho, zda víte kuličky s napájením ovládat i na dálku přes smartphone . Nákup uděláte přes počítač, tablet, notebook i mobilní telefon.

Bohatý výběr Venušiných kuliček

➡️ Doporučuji Kondomshop.cz
– diskrétní doručení
– výhodné balení a slevy
– všechny druhy na jednom místě
– bohatý výběr
– kvalitní značky

 

Pokud jde o podmínky nákupu, zaplatit víte na dobírku a v hotovosti, ale také předem, ať už přes internet banking nebo platební kartou, což je také nejrychlejší způsob. Pro doručení si můžete vybrat několik kurýrů pro doručení domů i do zásilkového. Nemusíte se také obávat vůbec o diskrétnost, balíček z eshopu vám přijde v anonymním obalu.

EXTRÉMNĚ RYCHLÉ DORUČENÍ

V případě, že si vyberete pro nákup zmíněný eshop www.kondomshop.cz, kromě obecných výhod souvisejících s online nakupováním netřeba zapomínat ani na velmi rychlé doručení. Zpravidla do 24 hodin od objednávky máte balíček u sebe doma.

Vlastní zkušenost

Popularita samotných Venušiných kuliček mluví za všechno. Já jsem s partnerkou vyzkoušel také více modelů a proto bych se s vámi rád podělil o zkušenosti. Sáhli jsme po análních i klasických kuličkách, vyzkoušeli jsme dokonce i tantrické kuličky. V principu se nedá říct, že by nějaký model nebo materiál byl lepší, každý typ má své kouzlo.

Kuličky jsme využívali v rámci předehry před milováním, někdy i po něm, jen tak, pro potěšení partnerky. Vím však, že ona je používá i samostatně, ale ne během postelových her, ale když cestuje autobusem do práce, je to pro ni úžasný relax.

Doma máme tak kovové, tak plastové a silikonové kuličky. Pokud budete chtít sáhnout po těch, které mají funkci vibrování, což určitě doporučuji, volte kuličky s vestavěným akumulátorem bezproblémovějšímu dobíjení. Funkce vibrování pomáhá na pánevní dno, ale otevírá i bránu k nepoznané rozkoši. Vyzkoušejte a uvidíte, že mám pravdu.

Zhodnocení na závěr

Co dodat na závěr? Asi se toho už příliš mnoho říci nedá, popularita Venušiných kuliček hovoří určitě sama za sebe. Ze všech erotických pomůcek patří Venušiny kuličky mezi ty nejpopulárnější, použít je mohou tak samostatně ženy, jakož i pár.

Osobně si myslím, že při jejich výběru a použití je třeba zohlednit:

je lepší mít po ruce duté i vyplněné kuličky, pro různý typ stimulace

nebojte se investovat do lépe modelu, vibrace je užitečná funkce

experimentujte, to platí při společných hrách i samostatném použití

nebojte se ani nových tvarů, nemusí jít o kuličky, ale také o tvar jahody

Pozornost věnujte také tomu, jak a kde budete kuličky kupovat. Tradiční kamenné sexshopy jsou sice na první pohled jasnou volbou, ale brzy zjistíte, že sortiment v nich není až tak široký. Mnohem lepší nabídku mají v tomto ohledu internetové sexshopy.

Feminus: Recenze na přírodní pilulky pro ženy na menopauzu, libido a vitalitu➡️ Pilulky na sexuální zdraví ženy

Doporučuji Feminus (moje recenze):
zvyšuje energii a libido
optimální hladina estrogenu v těle
sexuální zdraví
přírodní složení

4.7/5 - (26 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *