Ženská ejakulace

Ženská ejakulaceEjakulace ženy byla dlouhou dobu považována za mýtus, který pochází jenom z antických pramenů. Pravdou je, že první zmínku o tomto zajímavém fenoménu skutečně přinesl antický filozof Aristoteles, který o ženské ejakulaci uvádí první historický pramen. Později ho následovali další.

Možnost ejakulace u žen zkoumal taky například důležitý holandský lékař zabývající se anatomii, Regnier de Graaf, který na konci 17. staletí napsal na toto téma rozsáhlou studii. Ta potvrdila Aristotelovy teorie.

Já se budu tomuto tématu věnovat z hlediska mnohých faktů a objektivních informací, a rovněž z hlediska sexuálního z pozice partnera. Dosáhnout ženskou ejakulaci je totiž pro muže opravdu neobvyklý zážitek.

Co je ženská ejakulace a jak vzniká

Co je ženská ejakulace a jak vznikáEjakulace u žen je v podstatě jenom synonymum pro výron nebo výstřik tekutiny během dosažení orgasmu. Tento fenomén se nevyskytuje u každé ženy, no odhady se dost odlišují a prakticky každý sexuolog mluví o jiném procentu žen schopných mít ejakulaci.

K ženské ejakulaci dojde tak, že během orgasmu následkem silné sexuální stimulace dojde k vyloučení tekutiny složením podobné mužskému semenu

Tato tekutina je produkována párovým orgánem, který se nazývá Skeneho žlázy

Skeneho žlázy se nacházejí po stranách vývodu močové trubice a během sexuální stimulace se naplní tekutinou, která se může současně s orgasmem vyloučit

Proces ženské ejakulace úzce souvisí právě s tím, jak dochází k sexuální stimulaci:

na základě sexuální stimulace dochází v Skeneho žlázách k hromadění tekutiny složené z glukózy, fruktózy, sacharózy a dalších látek
pokud je ženský orgasmus dosažen drážděním oblasti, která se nachází na horní straně pochvy blízko jejího vstupu, může žena společně s orgasmem tuto tekutinu vypudit
souběžně s dosažením orgasmu pak dochází k výstřiku nebo vytečení tekutiny, nejčastěji v závislosti od intenzity sexuální stimulace

Žena může dosáhnout ejakulaci vlastním přičiněním během masturbace, nebo jí může dopomoct i její partner. Některé vědecké studie naznačují, že se správnou technikou může ejakulovat prakticky každá žena. Jak to opravdu je, na to jsem se zaměřil v mém speciálním článku na téma Jak dosáhnout ženskou ejakulaci.

SQUIRTING A MOKRÝ ORGASMUS

Přesně takové názvy dostává ženská ejakulace v terminologii mužů i žen. Z hlediska chemického složení je sice tekutina velmi podobná ejakulátu u muže, dokonce může mít i podobnou barvu, ale prokázalo se, že v ní nejsou žádné pohlavní buňky.

Jaké jsou příčiny a průběh ženské ejakulace

Jaké jsou příčiny a průběh ženské ejakulaceŽenská ejakulace je svým způsobem vyšší způsob prožití orgasmu a všechny ženy, které takový druh vyvrcholení zažily, ho opisují jako něco výjimečné a zcela odlišné od běžného orgasmu, ať už vaginálního nebo klitorálního. Ačkoli se to dlouho tradovalo, součástí ženské ejakulace v žádném případě není moč, takže se nemusíte obávat.

Příčinou dosažení ženské ejakulace je speciální druh sexuální stimulace:

aby mohlo dojít k ženskému výstřiku, musí být stimulován Gräfenbergův bod
tento bod možná znáte spíše pod označením bod G
jeho stimulací se aktivují Skeneho žlázy, které začínají produkovat speciální tekutinu během sexuálního styku
u některých žen je množství vyprodukované tekutiny mimořádně malé a volně nepozorovatelné, no jsou i případy, kdy bylo vyprodukováno i několik dcl

Jak taková ženská ejakulace probíhá? Tady je stručné popsán průběh:

Fáze začátku stimulace: V úvodu je nutná samozřejmě sexuální stimulace, co v případě žen znamená postupné zvyšování aktivity v oblasti vnějšího genitálu. Později je pro dosažení ženské ejakulace nutné stimulovat vnitřní část pochvy a to v místech, kde se nachází bod G. V tomto momentu se začínají Skeneho žlázy plnit tekutinou.

Fáze dosažení orgasmu: Některé ženy potřebují intenzivnější a prudší stimulaci, jiným stačí klasická intenzita a tempo. Když dosáhne sexuální stimulace maximum, dojde přes reakci nervové soustavy k dosažení vyvrcholení a souběžně k vypuzení tekutiny ze Skeneho žláz. Na dosažení ejakulace je ale potřebné maximální uvolnění a to fyziologické i psychologické.

Fáze svalové relaxace: Po dosažení orgasmu se ženskou ejakulací dochází k uvolnění svalů a jeho relaxaci. Prokrvení pohlavní soustavy se vrací do normálu, stejně tak srdeční tep a dýchání. V tomto se tzv. mokrý orgasmus od toho běžného nijak neodlišuje.

Nejčastější otázky o ženské ejakulaci

Nejčastější otázky o ženské ejakulaciNyní se podívejme na to, co vás ještě v souvislosti se ženskou ejakulací nejvíc zajímá. Prošel jsem několik internetových diskusí, sesbíral nejčastější otázky a nyní je na tomto místě uveřejňuji. Připájím k nim i vlastní odpovědi:

Kolik procent žen umí dosáhnout ejakulaci?

Tady se údaje opravdu liší, někteří sexuologové říkají, že ejakulaci může dosáhnout jenom 3 % žen, jiní mluví o číslu 20 až 30 % a pak jsou ještě názory, že to dokáže každá žena. Osobně si myslím, že by to šlo u každé ženy, ale důležité je tento typ orgasmu „odemknout“.

Jaké jsou ideální podmínky na dosažení ženského mokrého orgasmu?

V první řadě je potřebná sexuální stimulace v oblasti bodu G. Tento bod musíte nejprve najít, co je úkol pro ženu i pro jejího partnera. Kromě sexuální stimulace potřebuje žena na dosažení optimálních podmínek klid, pozornost a pocit, že sex má volný průběh.

Která poloha je nejlepší na dosažení ejakulace u ženy?

Tady se opět informace rozcházejí. Během misionářské polohy má partner nejlepší přístup k stimulaci bodu G prsty, no například i během polohy jezdkyně, kdy je žena nahoře a muž leží, může probíhat stimulace bodu G za předpokladu kvalitního ztopoření.

Dá se ženská ejakulace naučit a závisí od sexuálních zkušeností?

Zůstanu věrný své první odpovědi, že každá žena má potenciál tzv. mokrý orgasmus dosáhnout, proto si myslím, že se tomu dá naučit. Patrně to závisí i od sexuálních zkušeností, ale někde je třeba začít, takže dosáhnout ejakulaci lze v každém věku.

Je ženský ejakulát a moč to samé?

Ne, není. Ačkoli taková domněnka panovala dlouhou dobu a ještě i dnes potkáte ženy, které si to myslí, rozbory prokázaly, že se nejedná v žádném případě o moč. V ženském ejakulátu je především speciální prostatický antigen typický pro mužský ejakulát.

KVALITA SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA

Navzdory tomu, že téma ženské ejakulace je nepochybně zajímavá a takový typ orgasmu je z pohledu muže i žen velice zajímavý, doporučuji nezapomínat na to hlavní a to je celková kvalita sexuálního života. Věnujte se partnerce nejen v oblasti bodu G, ale komplexně.

Nezapomínejte ani na vaginální orgasmus

Nezapomínejte ani na vaginální orgasmusNa zmiňované upozornění raději navážeme hned teď. Ačkoli je dosažení ženské ejakulace prostřednictvím stimulace bodu G určitě lákavé, netřeba se na to příliš vázat. Ženy to taky nemají rády, naopak, chtějí mít sex co nejvíc přirozený a bohatý.

K zdravému a přirozenému sexuálnímu styku patří i jiné typy orgasmů, nejen ten mokrý:

u předehry je základem použít jazyk a dráždit především vnější část pochvy, stejně tak klitoris, který může taky dosáhnout stav erekce, čili zduření se
klasickým a zatím nejvíc ceněným uspokojením při sexuálním kontaktu je vaginální orgasmus, který lze dosáhnout penetrací do vagíny pohlavním údem
abyste mohli ženě dopřát potěšení z vaginálního orgasmu, musíte mít samozřejmě v 100 % stavu svou erekci a potenci
ta je důležitá i v případě, že chcete u ženy vyvolat ejakulaci drážděním bodu G pomocí penisu, především v poloze jezdkyni nebo zezadu

Jak fungují tablety na podporu erekce a proč je doporučuji

Jak fungují tablety na podporu erekce a proč je doporučujiKvalitní erekce je teda důležitá tak pro uspokojení ženy přes vaginální orgasmus, jako i pro dosažení ženské ejakulace prostřednictvím stimulace bodu G. Mně se na podporu kvalitní a 100 % erekce osvědčily tablety jako skvělá forma povoleného „dopingu“.

Nemusíte se ale bát, že bych mluvil o nějakých syntetických přípravcích:

Základem složení těchto přípravků jsou jenom rostlinné a přírodní látky, které jsou doplněny o kombinaci aminokyselin, vitamínů, minerálů a jiných stopových prvků

Přípravky podporují erekci prostřednictvím zlepšení prokrvení a taky prostřednictvím stimulace libida. Obsahují extrakty rast lín známých jako přírodní afrodiziaka, například Tribulus Terrestris, Muira Puama, Maca, Saw Palmetto a podobně. Jejich součástí jsou i aminokyseliny zlepšující prokrvení penisu, především L-ArgininL-Citrulin.

Tablety mají vícero praktických plusů:

můžete si je koupit bez lékařského předpisu, nakolik v nich nejsou obsažené žádné syntetické léčivá, ale jenom přírodní látky
z toho samého důvodu jsou tyto tablety bez jakýchkoliv nežádoucích účinků, které jsou typické právě pro produkty s umělým a chemickým složením
jejich velkou devízou je komplexní účinek na vícero oblastí kvality sexuálního života, erekce je pouze jedna z nich

Neberte však tyto tablety jako všemocný nástroj, který vám pomůže stát se zázračně ze dne na den sexuálním predátorem. Jejich účinnost je založena na dlouhodobém užívání. Pokud chcete dosáhnout u ženy mokrý orgasmus pomocí penisu, chce to navíc dobrou techniku, nejen erekci.

ÚČINEK I NA LIBIDO

Výhodou tabletek pro muže je rovněž účinek na sexuální energii a apetit. Díky stimulaci hladiny testosteronu dochází k zvýšení sexuální touhy a to se může podepsat pod výkon přímo během sexuálního styku. Budete doslova nadržení a vydržíte ženu uspokojovat déle!

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimi

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimiJak jsem psal výše, mám s těmito přípravky pozitivní zkušenosti. Přirozeně, nečekejte, že všechny u vás budou účinkovat stejně intenzivně, to možný není. Stejně tak jsou některé značky lepší na posilnění libida, jiné na zlepšení erekce, další zas lépe působí na průběh ejakulace u muže.

Pokud chcete mít 100 % erekci, která podpoří vaši snahu dopřát ženě vaginální nebo mokrý orgasmus, řiďte se referencemi ostatních mužů. Já osobně jsem byl spokojen například s následujícími značkami tablet, které u mě měly nejlepší účinek na ztopoření:

 

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *