Ženská síla aneb 5 rad, jak být v intimním životě (u)spokojená

Intimní život může nápadně připomínat jízdu na horské dráze. Bývá vzrušující, překvapivý, mnohdy až nebezpečně nevyzpytatelný. Díky němu můžete zažít nezapomenutelné zážitky. Ovšem stejně tak dobře se může někdy vrátit do nudných vyjetých kolejí. Na jízdu si holt časem zvyknete, začne být až moc předvídatelná a nudná. Abyste nemuseli z horské dráhy vystoupit a hledat jiný kolotoč, je dobré na ní ještě setrvat a dát jí ještě šanci. Náš článek vám přinese 5 osvědčených způsobů, jak oživit váš intimní život. Takže si připoutejte bezpečnostní pásy a připravte se na vzrušující jízdu!

Důležitost intimního života z pohledu ženy

Na úvod si napíšeme rovnou spoiler: intimní život by se rozhodně neměl brát na lehkou váhu! Ovlivňuje totiž celkovou životní kvalitu a duševní zdraví žen. Intimita není pouze fyzickým projevem spojení s partnerem, ale také klíčem k emocionální blízkosti. Pro mnoho žen je totiž sex jakýmsi prostorem, kde se mohou vyjádřit, objevovat své touhy a fantazie a prožívat svou sexualitu naplno.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX KLASIK, STOPOREX PROLONG,

a) Pozitivní vliv na ženskou psychiku

Spokojenost v sexuální oblasti se pozitivně odráží na jejich sebevědomí, přitažlivosti a sebeúctě, což má vliv na každodenní život. Kvalitní intimní vztahy mohou ženám dodat sílu, odvahu a podporu v různých oblastech života.

b) Vliv na fyzické zdraví

Ani fyzická stránka nesmí zůstat neopomíjena. Věděli jste například, že pravidelná sexuální aktivita může snižovat stres, zlepšovat spánek, posilovat imunitní systém a dokonce snižovat riziko některých zdravotních problémů, jako je hypertenze nebo srdeční choroby?

Praktické rady na zlepšení intimního života

Většina dostupných článků na internetu obsahuje sice velké množství informací o ženském intimním životě, na druhou stranu se v nich často dozvíte pouhopouhou teorii. My jsme se proto rozhodli, že na to půjdeme jinak. Přinášíme vám praktické rady, jak jej zlepšit.

1) Komunikace, komunikace a zase komunikace

Už tolikrát jsme slyšeli nebo četli, že komunikace je základním stavebním kamenem každého vztahu, že se z toho stalo pomalu cliché. Ať však chceme nebo ne, je to pravda. A pro otevřenou komunikaci o našich potřebách a přáních v oblasti sexuální to platí dvojnásob. Když se žena cítí schopná vyjádřit své touhy a očekávání, zvyšuje se pravděpodobnost, že bude její intimní život naplněný a uspokojivý. Jak ale na to?

Žena by měla jasně a bez studu popsat, co jí vzrušuje, chybí nebo by chtěla do budoucna vyzkoušet. Pro úspěšnost je vhodné aplikovat zásady konstruktivní kritiky. Jedná se o způsob poskytování zpětné vazby, který je zaměřen na identifikaci problémů a následně nabízí konkrétní návrhy na zlepšení. Vyzvedává pozitivní stránky osoby, k níž je kritika směřována, a na rozdíl od klasické kritiky je tato empatická a asertivní. Pojďme se společně podívat, jak vypadají dvě možné verze kritiky vztažené na sexuální život.

a) Špatná kritika

„Zlato, nejsem spokojená s naším sexuálním životem. Chci, abys toho dělal v posteli více.“

Ano, kolikrát bychom podobnou kritiku chtěli na první dobrou říci. Je třeba udělat krok zpět a nejprve se zamyslet. Z psychologického hlediska je totiž zcela špatně. Vzhledem k tomu, že je kritika dosti obecná, nemá adresát žádnou konkrétní informaci o tom, co by tedy měl změnit. Nejedná se v žádném případě o empatický přístup a celkově tak kritika vyzní spíše negativně.

b) Konstruktivní kritika

„Zlato, chtěla bych si s tebou promluvit o našem sexuálním životě. Vím, že se snažíš a že ti na našem vztahu záleží, ale myslím si, že bychom mohli společně najít způsoby, jak ho ještě více obohatit. Mám několik nápadů, které bych ti chtěla povědět. Co například…?“

Cílem konstruktivní kritiky je snažit se najít schůdná řešení během otevřeného dialogu. Začít bychom měli vždy pozitivně, abychom vytvořili příjemnou atmosféru pro pokračování hovoru. Dotyčný by pak měl jasně identifikovat oblasti, se kterými je nespokojený. Na závěr bychom měli navrhnout jasné řešení, případně naznačit, že jste otevřeni vůči partnerovým nápadům.

2) Nebojte se (s)experimentů

V každém dlouhodobém vztahu může přijít doba, kdy se rutina může stát jeho překážkou. Proto je důležité aktivně pracovat na tom, aby se vášeň nevytratila. Jedním z nejúčinnějších způsobů je zkoušet nové věci a experimentovat společně s partnerem. Cest je rovnou několik.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

a) Vyzkoušejte nové polohy

Zapomeňte na obyčejného misionáře nebo koníčka. Ty zná naprosto každý. Jsou sice léty osvědčené, ale, přiznejme si to, neustálou preferencí poněkud zevšedněly. Objevte netradiční polohy a s nimi i nové formy potěšení. Otevřete si knihu zvanou Kamasútra a prostudujte ji. Zajímavé jsou například polohy zvané Puzzle, Býk nebo Karamel. Kromě toho, že na rozdíl od jiných poloh nevyžadují akrobatické umění, má z nich větší prožitek právě žena. Která se stane vaším novým oblíbencem?

b) Role-playing v hlavní roli

Nemusíte navštěvovat kurzy dramatického umění ani se hned snažit o herecký výkon k získání ceny Oscar. Stačí si jen vybrat nějakou zajímavou roli a pustit uzdu jen vaší fantazii. Zahrajte si pro začátek třeba na doktora a pacientku, učitele a studentku nebo třeba policistku a zločince. Kostýmy dodají potřebnou autentičnost a vy se tak snadněji do nově zvolené role vžijete.

c) I dospělí milují hračky

V tomto případě je samozřejmě řeč o hračkách erotických. Ve vašem intimním šuplíku by rozhodně neměly chybět vibrátory klasické a podtlakové, pouta nebo anální kolíky. Opravdoví fajnšmekři ocení strap-ons, párové vibrátory nebo pomůcky pro BDSM hrátky. Dáváte-li přednost něčemu lehčímu na rozjezd, můžete si zahrát deskové hry pro páry, které ledy rozhodně prolomí. Případně si můžete vymyslet vlastní hru na míru s vámi vytvořenými pravidly.

d) Film nebo kniha místo předehry

Společné sledování erotických filmů vás zaručeně nažhaví. Což takhle shlédnout brilantní  Pianistku, kontroverzní Chtíč nebo literárním dílem inspirovanou Lolitu? Otrlejší si mohou pustit filmy pro dospělé a v reálném životě kopírovat dění herců. I obyčejná společná masturbace posune váš vztah na zcela jinou úroveň. Že jste na střední škole nesnášeli čtení? Možná to bylo tím, že ve vaší povinné četbě chybět a řada erotických knih! Otevřete si Lady Fuckingham, Ostrov poslušnosti nebo Pornovlásku. Po přečtení těchto publikací možná změníte vůči literatuře názor.

3) Udržujte romantiku naživu

Je samozřejmě naprosto v pořádku, když se časem začnete s partnerem cítit natolik příjemně, že před ním odhodíte veškeré své zábrany. Bohužel společně se zábrany často odchází také romantika. Její udržování vyžaduje péči a je třeba ji nezanedbávat. Romantika nemusí nutně znamenat milování se na okvětních plátcích růží. Existuje mnoho dalších způsobů, ze kterých bude žena nadšená.

a) Randění jako za starých časů

Nezapomínejte na pravidelná rande a věnujte čas strávený společně mimo každodenní rutinu. Můžete si připomenout časy, kdy jste se vzájemně oťukávali návštěvou starých dobrých míst, nebo poznávat místa nová, Ať tak či tak, otevře se vám prostor pro zážitky, které vás oba vzruší a přiblíží k sobě. A kdoví, třeba vás to nažhaví tak, že to domů ani nestihnete. Sex mimo stereotypní pohodlí ložnice tak bude už jen třešničkou na pomyslném dortu.

b) Romantická gesta z módy nikdy nevyjdou

Věnujte pozornost malým romantickým gestům. Vyzkoušejte třeba kouzlo sextingu! Pošlete svému protějšku během pracovní schůzky textovku, hlasovku nebo fotografii se sexuálním obsahem. Nebo pro něj připravte neočekávané překvapení jako je například drobný dárek, voucher na wellness, večeři s dobrou lahvinkou vína či mu navrhněte erotickou masáž. Malé věci dokáží velké divy!

c) Láska prochází (nejen) žaludkem

V dnešní době už není žádným tajemstvím, že různé kultury vyhledávaly specifické potraviny pro umocnění intimních zážitků. Sexuální libido zvýší avokádo, banán, zázvor, jahody nebo také mořské plody. Listová zelenina, citrusové plody nebo mandle podpoří plodnost. Ostružiny, ořechy nebo ryby podporují funkci reprodukčních orgánů. Zařaďte je do romantické večeře a užijete si nejen jejich chuť, ale také jejich účinky.

d) Vsaďte na doplňky stravy

Dámy, představujeme vám Stoporex® Women –  tento přírodní doplněk se brzy stane vaším novým spojencem pro komplexní podporu sexuálního života. Navíc je navržený tak, aby vám pomohl bez ohledu na věk. Jaké jsou jeho hlavní přednosti?

 • stimuluje libido,
 • podporuje sexuální zdraví,
 • udržuje hormonální rovnováhu,
 • zvyšuje energii,
 • snižuje nepříjemné symptomy menopauzy,
 • přispívá k celkové pohodě

Vašemu muži můžete doporučit koncentrovaný preparát Stoporex® Klasik. Ten je navržen tak, aby pomohl dosáhnout jeho maximálního sexuálního potenciálu. A to není vše! Co vše dále umí?

 • zlepšuje prokrvení penisu, díky čemuž bude erekce tvrdší,
 • zvyšuje sexuální apetit,
 • přispívá ke zdraví prostaty,
 • přináší více energie,
 • podporuje tvorbu spermií.

e) Čas jen jeden pro druhého

Intimita se vytrácí zejména po dlouhodobém vztahu nebo po narození dětí. Snažte se proto vyhradit si prostor jen jeden pro druhého. Určete si jeden den v týdnu nebo měsíci, ve kterém nebudete řešit žádné problémy, ale budete se věnovat budování vzájemné intimity. Vypněte si veškerá elektronická zařízení, hoďte veškeré starosti za hlavu a užívejte si vzájemnou přítomnost..

4) Pečujte o svou ženskost

Sebedůvěra hraje klíčovou roli v každém aspektu života, včetně intimního života. Když žena má vysoké sebevědomí, je pravděpodobnější, že se cítí pohodlněji ve svém těle a to se následně pozitivně odráží také v intimních situacích. Snadno se to říká, ale těžko provádí. Jaké kroky tedy podniknout ke zvýšení sebevědomí?

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

a) Pravidelná cvičení dělají divy

Fyzická aktivita vám pomůže nejen cítit se dobře ve vlastním těle, ale také vás psychicky naladí na pozitivní vlnu. Pravidelné cvičení totiž snižuje hladinu stresu a naopak zvyšuje sebevědomí. A toho nikdy není dostatek. Fyzické aktivity můžete provádět společně. Vyzkoušejte například koupání na tzv. Adama a Evu, saunování, jógu, běh, posilování v pohodlí domova s vlastní vahou apod.

b) Nechte sebevědomí zazářit

Předchozím bodem bychom mohli klidně navázat na tento. Sebevědomí instantně zvýší i zcela obyčejné a finančně dostupné kroky. Život samozřejmě není jen o vzhledu, ale o tom, jak se cítíte. Po návštěvě kadeřníka, vizážisty, manikérky nebo jen obyčejného obchodu při nákupu neobyčejného spodního prádla se ale nutně budete cítit jako bohyně. Což se ihned projeví i na vašem intimním životě.

c) To chce klid a nohy v teple

Nezapomínejte na důležitost odpočinku a relaxace. Dovolte si čas na odpočinek a obnovení sil, abyste mohli lépe zvládat stres a zlepšit svou celkovou pohodu. Praxe meditace, jógy nebo hlubokého dýchání může pomoci snížit úroveň stresu a napětí a zlepšit vaše emoční a fyzické blaho. Berte na vědomí fakt, že když si pořádně odpočinete, budete mít pak o to větší chuť na vašeho partnera. O důvod více proč si dát pořádného šlofíka!

d) (Sebe)Láska – to je, oč tu běží

Učte se přijímat a milovat se takoví, jací jste. Nikdo není dokonalý a vaše jedinečné vlastnosti a osobnostní rysy jsou to, co vás dělá jedinečnými. Sebeakceptace je klíčem k posílení sebedůvěry a pocitu vnitřního klidu. Vašeho partnera jste přece začala milovat i s jeho chybami. Naučte se to i se svým vlastním tělem a osobností celkově.

e) Vyjádřete sebelásku i sexuálně

Masturbace žen je stále v některých kulturách považována za zcela nemorální kvůli racionálně neopodstatněných představám a mylným informacím. Přitom je v intimním životě partnerů zcela klíčová. Ženy by měly se svým tělem experimentovat, aby zjistily, co jim dělá potěšení a co naopak nemohou vystát. Jedině tak budou schopny předat tyto informace svému partnerovi a říct mu naprosto přesně, co od něj chtějí.

5) Trpělivost a vytrvalost

Každý vztah prochází různými fázemi a výzvami, a schopnost být trpělivým s partnerem a sám se sebou je důležitá pro zachování lásky a porozumění. Ne nadarmo se říká, že trpělivost růže přináší. V tomto případě vám přinese vztahový růst a schopnost posílit jeho odolnost vůči možným překážkám v budoucnosti.

a) Respektujte individuální tempo

Jelikož jste si otevřeli náš článek, nejspíše jste chtěli změnit partnerův přístup k intimnímu životu. A nejspíše byste chtěli vidět výsledky ihned. Zařaďte ihned zpátečku! Buďte citliví k potřebám a pohodlí partnera a respektujte jeho individuální tempo ve vztahu. Pokud jste ho konfrontovali s problémy v intimní sféře, je možné, že potřebuje čas na to, aby si situaci důkladně promyslel a následně zaujal své stanovisko.

b) Každý krok se počítá

Už jen to, že si oba uvědomujete, že je třeba zlepšit váš společný intimní život a vaše společná touha jít tomu napřed, je samotným klíčem k úspěchu. Proto je třeba, abyste společně oslavovali jakýkoliv pokrok. Nezapomeňte proto vašeho partnera patřičně ocenit. Řekněte mu, jak si vážíte toho, jak se změnil, co pro vás dělá nebo jak se snaží. Malé kroky přispívají k budování vzájemné důvěry a pohody ve vztahu.

c) Netlačte na pilu

Možná si teď střelíme do našich řad, ale nedá nám to: mnohdy je nejúčinnějším řešením v podstatě nic neřešit a prostě jen zvolnit. Místo veškerých rad raději hledejte společné zájmy a aktivity, které vás oba naplňují. To totiž posiluje vztah nejvíce a zároveň se budují společné vzpomínky.

Tímto článkem jsme projeli jako emocionální horskou dráhou. Vzestupy, pády, překážky – to vše ale tvořilo nezapomenutelnou jízdu. Každý vzestup posiluje spojení mezi partnery a každý pád je příležitostí k učení se a růstu. Ale přestože cesta může být náročná, odměna za překonání všech překážek je nepopsatelná. Buďte odvážní, trpěliví a otevření pro všechny dobrodružství, která váš vztah přináší. Na konci této úžasné horské dráhy je láska, spojení a společné štěstí, které stojí za každou námahu a úsilí.

Prodloužení erekce

➡️ Doporučuji Stoporex (moje recenze):
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:690 Kč

Děkujeme za hlas

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *