Stoporex Stimul: Gel pro stimulaci penisu a intenzivnější vzrušení. Jaké má účinky v praxi?

Stoporex Stimul

Do rukou se mi dostal další přípravek z širokého portfolia známé značky Stoporex®. Tentokrát jde o gel s vnější aplikací přímo na pohlavní úd, který je určen, jak už říká i jeho název, ke stimulaci erekce, libida a sexuálního požitku.

Podobně jako ostatní přípravky této značky, i Stoporex® Stimul je založen především na přírodních a pro tělo přirozených látkách. Jeho účinky vycházejí z kombinace složek zlepšujících prokrvení, zvyšujících citlivost na sexuální dráždění a stimulujících vzrušení. Výsledkem je intenzivnější vzrušení a silnější erekce.

Jaké je jeho složení, jak se používá, kde jej koupit, jakou má cenu a jaké je jeho působení v praxi? Na všechny tyto otázky vám dá odpověď tato moje recenze.

Co gel Stoporex® Stimul nabízí pro muže

Kdy je uzdička krátká a jaké jsou toho příznakyZačnu hned tou nejdůležitější věcí, co vás jistě bude v případě gelu zajímat a to jsou jeho účinky. Přípravek působí ve třech oblastech sexuálního života a výkonnosti, což vychází z jeho širokého složení, které je zároveň velmi specificky zaměřené.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

Já, ale i ostatní muži, si všimli následujících účinků:

Silnější a kvalitnější erekce

Primárním účinkem gelu je podpora silnější erekce. Může za to kombinace extraktu z papričky, slunečnicového oleje i vanilbutyletheru, což jsou látky s příznivým vlivem na lepší prokrvení tkání. Díky lokálnímu působení na penis a přes vnější způsob aplikace je Stoporex® Stimul opravdu viditelným prostředkem pro zlepšení ztopoření pohlavního údu. Erekce má rychlejší nástup, je pevnější au mě byla i delší.

Intenzivnější vyvrcholení během orgasmu

Látky obsažené v gelu mají také viditelný účinek na mužský orgasmus. V kombinaci s lepším prokrvením a stimulačním působením na povrch pokožky a sliznice dochází k povzbuzení sexuálního apetitu, libida a celkem chuti na sex. Během sexuálního dráždění se tak dostaví velmi intenzivní pocity, které jsem dosud osobně ještě nikdy nezažil. Účinek potvrzuji opakovanou zkušeností a orgasmus byl opravdu silný!

Stimulační efekt a hřejivý pocit

Díky extraktům z papričky, ale i ostatním látkám, má gel na penis stimulační efekt z pohledu zahřátí. Látky obsažené ve Stoporex® Stimul totiž působí termogenně, což znamená, že přispívají nejen k intenzivnějšímu prokrvení pohlavního údu, ale mají vliv také na pocit tepla. To podporuje intenzivnější požitek během sexuálního dráždění. Díky glycerinu a dalším látkám dochází také k hydratačnímu efektu.

KOMPLEXNÍ ÚČINKY BEZ OHLEDU NA VĚK

Všechny zmíněné účinky jsou v případě správné aplikace spreje dosaženy prakticky již hned na úvod. Nemusíte tedy čekat, opakovaně jej aplikovat a doufat, že po týdnu či dvou se projeví jeho působení. Prodloužení výdrže během sexu je okamžité!

Původ, výrobce a několik slov o značce

Stejně jako ostatní produkty značky Stoporex® patří i gel Stimul do portfolia volně dostupných přípravků. Má lokální a vnější použití, přičemž obsahuje pouze ty látky, které byly řádně otestovány a schváleny pro použití na trhu EU. Vyráběný je na území EU a prošel řádnou certifikací, čili má povolení k prodeji u nás.

Značka Stoporex® je na trhu již delší dobu a zkušenosti s podpůrnými přípravky určenými pro muže vycházejí zejména z praxe, což je na její nabídce vidět.

Kombinace ověřeného výrobce, distributora a účinných látek v optimální koncentraci a mixu, to vše přispívá k tomu, že s koupí Stoporex® Stimul jsem maximálně spokojen. Chválím nejen kvalitní složení, kde má každá aktivní látka v gelu své jasné místo, ale také široké portfolio, včetně perorálních kapslí na potenci či prostatu.

Které aktivní látky Stoporex® Stimul obsahuje

Jak na vyřešení krátké uzdičkyGel obsahuje široké spektrum aktivních i podpůrných složek. Některé jsou syntetického původu, zejména pokud jde o ty doplňkové a pomocné, jiné jsou zase přírodního původu. V druhém případě se jedná o látky jak rostlinného, ​​tak živočišného typu.

Stoporex® Stimul má účinky založené na látkách:

Paprička keříčkovitá: Nejdůležitější aktivní složkou je extrakt z papričky keříčkové. Gel Stoporex® Stimul obsahuje tuto látku zejména kvůli obsahu kapsaicinu, který má termogenní efekt, obzvláště při vnějším a lokálním použití. Výsledkem je stimulace prokrvení dané oblasti, v tomto případě pohlavního údu, sekundárně také hřejivý efekt a příjemné brnění. Výsledkem jsou kvalitnější erekce a také intenzivnější vyvrcholení.

Slunečnicový olej: Pro podporu účinku extraktu z papriky keříčkové, ale i kvůli dalším samostatným účinkům, obsahuje přípravek extrakt ze semen slunečnicového oleje. Ten je znám obsahem mastných nenasycených kyselin a látek s antioxidačním, regeneračním a čistícím účinkem. Díky obsahu této složky je pomáhá gel ke zlepšení pružnosti a výživy pokožky, její lepší prokrvení a větší citlivost při stimulaci.

Glycerin: Glycerin je látka přírodního původu, která má jemně nasládlou vůni. Stoporex® Stimul jej obsahuje právě proto, že pro tělo jde o přirozenou složku s velmi dobrým vstřebáváním, což podporuje i vstřebání ostatních aktivních látek. Napomáhá totiž jeho lepší roztíratelnosti a jde o skvělý hydratační prostředek. Výsledkem je zdravější pokožka, její zklidnění po podráždění a vytvoření ochranného filmu.

Vanilbutylether: Za tímto složitým názvem se skrývá látka spadající do kategorie derivátů alkohol-alkylů, která patří také k poměrně často používaným v kosmetických produktech. Známá je svým hřejivým a stimulačním účinkem, což v kombinaci s lokální aplikací na pohlavní úd podporuje efekt lepšího prokrvení a intenzivnějšího vnímání sexuální stimulace. Má tedy velmi podobný vliv jako extrakt z papričky.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

Složky s pomocnými funkcemi: Gel obsahuje i složky, které mají doplňkovou či podpůrnou funkci. Jsou zodpovědné za formu, konzistenci a vstřebávání, jde o ověřené a otestované látky používané iv jiných kosmetických produktech. Patří sem voda, propylenglykol, denaturovaný alkohol, karbomer, benzoát sodný, sorban draselný, polysorbát 20, disodná sůl EDTA, aminometyl propanol a látky CI 19140 a CI 42051.

Abyste měli lepší představu, připravil jsem si komplexní tabulku, kde uvádím všechny složky gelu, ať už jde o aktivní přírodní látky nebo o ty pomocné:

OVĚŘENÉ SLOŽENÍ

Pokud jde o složení, už na první pohled je zřejmé, že je poměrně komplexní a široké. Pokud by vás vylekal větší počet látek, chci vás ujistit a uklidnit, že se nejedná o nic výjimečného nebo rizikového. Všechny tyto složky jsou běžně a dost hojně používány.

Jak k použití a způsobu aplikace gelu

Pokud jde o použití gelu, tak už forma vnějšího přípravku umí hodně napovědět Gel se nanáší na ztopořený penis po celé jeho délce a povrchu, ať už jde o pokožku nebo o sliznici. Díky zmiňovaným pomocným látkám se bez problémů roztírá.

Než jej nanesete na penis, doporučuje výrobce menší množství aplikovat na předloktí. Důvod? Vyzkoušíte tak, zda nebudete mít na kůži přecitlivělou reakci.

Gel je určen pouze pro vnější a lokální použití, nejprve jej naneste na dlaň a konečky prstů a poté rovnoměrně rozetřete na pohlavní úd.

 • 1 dávka = podle potřeby, kulka gelu zhruba o velikosti jahody

Gel se velmi rychle vstřebává, rovnoměrně se roztírá bez jakéhokoli odporu, jelikož je na vodní bázi, nevznikají tedy žádné problémy s mastným filmem.

Pro dosažení optimálních účinků doporučuji nanášet gel každý den a to i bez ohledu na to, zda budete mít pohlavní styk. Přípravek však aplikujte na ztopořený penis, abyste jej mohli rozetřít na co největší ploše. Gel je průsvitný a pokud jej budete správně skladovat, nemělo by se objevit žádné zbarvení ani narušení konzistence.

Má nějaké vedlejší účinky?

Příčiny krátké uzdičkyKromě účinků, které by měl každý přípravek mít, jsou běžným jevem také nežádoucí nebo vedlejší efekty. Muži se proto ve svých otázkách a komentářích ptají i na tento aspekt, přičemž já sám jsem byl také na tuto oblast zvědavý, protože jde o gel.

Naštěstí, Stoporex® Stimul mě pozitivně překvapil, nakolik nic takového jsem nezaregistroval. Po aplikaci gelu, včetně dlouhodobého a každodenního použití, jsem nezpozoroval žádné vedlejší, nežádoucí, negativní nebo nechtěné účinky. Výrobce žádné ani nezmiňuje, totéž se týká i případných překážek v používání, čili kontraindikací.

Jediné, na co je spotřebitel upozorněn, je možná přecitlivělá nebo alergická reakce. Ta se může dostavit v souvislosti s obsahem extraktů rostlinného původu.

Za tímto účelem doporučuje výrobce nanést nejprve menší množství gelu na pokožku předloktí. V případě zarudnutí, svědění nebo pálení jde o přecitlivělost a pokud takový stav u vás nastane, doporučuje se gel nepoužívat a poradit se s lékařem. Jelikož však složky gelu jsou v souladu s pH pokožky, výskyt takové reakce je minimální.

Balení, jeho velikost a skladování gelu

Jak na vyřešení krátké uzdičkyGel Stoporex® Stimul je ve standardní tubě s objemem 30 ml, vnějším obalem je standardní papírová krabička. Z obalu se dozvíte o kompletním složení, doporučeném způsobu aplikace, množství a také o oficiálním výrobci gelu.

Co se týče balení, zde jsou jeho parametry a vlastnosti:

Gel se vymačkává z tuby pouhým stiskem, bez problémů to dokážete udělat i jednou rukou. Gel nanášejte nejprve do dlaně nebo na prsty, teprve potom na penis.

Tak, jak je tomu i v případě ostatních podobných přípravků, i Stoporex® Stimul je třeba skladovat v jeho originálním obalu. Nevystavujte gel přímému slunečnímu záření, skladujte jej na tmavém místě. Důležitou podmínkou je také ochrana přípravku před působením vlhkosti, pozor je třeba dát i na nízké a vysoké teploty.

Prodej gelu, kde jej koupit a proč je bez předpisu

Maxxes Kde koupitZnačka Stoporex® je známá tím, že mužům přináší řešení ve volně dostupné podobě. Totéž platí i v případě gelu Stoporex® Stimul, který je dostupný bez nutnosti jít za lékařem. Nemusíte absolvovat žádné vyšetření a není třeba mít ani recept.

Skvělou zprávou je, že nemusíte ani nikam osobně chodit, například do lékárny či prodejny. Gel si umíte objednat přímo z oficiálního eshopu stoporex.cz. Jedná se o webstránku značky s jejím kompletním portfoliem, takže kromě gelu zde najdete i stimulační spreje a krémy a stejně tak perorální přípravky na potenci, výdrž či prostatu.

V každém jednom případě jde o volně prodejné přípravky, které jsou vhodné pro muže každého věku a umíte si je zakoupit přímo z pohodlí domova. Můžete tak učinit přes počítač, tablet, notebook nebo chytrý telefon, klidně i z křesla obývacího pokoje.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

Důvod, proč tomu tak je, je snaha o úplnou kontrolu celého distribučního procesu a snaha o co nejlepší cenové podmínky. Značka Stoporex® si na tom dává viditelně záležet, ať už jde o co nejširší výběr možností platby nebo i o způsoby doručení. Samozřejmostí je zákaznická podpora, kde vám zodpoví všechny dotazy a otázky.

DOMŮ VÁM PŘIJDE DISKRÉTNÍ BALÍČEK

V případě každého jednoho produktu značky Stoporex® se můžete spolehnout na maximální diskrétnost a anonymitu. Balíček neobsahuje žádné označení značky nebo reklamu, nemusíte se proto bát, že by někdo u vás doma zjistil, co si kupujete!

Jak Stoporex® Stimul objednat, zaplatit a jak se doručuje

Maxxes Balení a cenaKoupě přípravku je bez receptu či předpisu, není třeba chodit ani do lékárny. Stačí jen navštívit eshop značky, kde si vyberete gel Stoporex® Stimul, nakupuje se zde podobně, jako v klasickém eshopu. Pokud jste to ještě nedělali, tady je stručný návod:

 • V eshopu si najděte Stoporex® Stimul a vložte jej do košíku
 • Vyplňte své osobní údaje, včetně jména, adresy a kontaktu
 • Vyberte si způsob a místo doručení, domů nebo do Zásilkovny
 • Zvolte typ platby, objednávku odešlete a počkejte na doručení

Stoporex® nabízí v rámci zákaznických služeb několik možností platby. Standardem je platba kartou předem přes internet, což je nejrychlejší a nejjednodušší cesta. Zaplatit lze i v hotovosti na dobírku při převzetí balíčku od kurýra, případně bankovním převodem. Já osobně doporučuji a používám platbu kartou, osvědčila se mi.

Doručení může být na poštu, přímo k vám domů nebo i na pobočku Zásilkovny, záleží to pouze na vás. Plusem je, že v případě větší objednávky, konkrétně nad 1500 Kč, neplatíte za doručení nic. Samozřejmostí je maximální anonymita a diskrétnost, eshop si dává záležet na tom, aby jak platba, tak doručení, byly se zachováním soukromí.

NA VÝBĚR JSOU I OSTATNÍ PŘÍPRAVKY

Výhodou nákupu v eshopu značky je, že si můžete ke gelu Stoporex® Stimul přibalit i jiné produkty a přípravky značky. Osobně mám zkušenost i se sprejem Stoporex® Delay na prodloužení výdrže nebo s krémem Stoporex® XXL na zvětšení penisu.

Nejčastější dotazy mužů a moje odpovědi na ně

Časté otázky o krátké uzdičcePokud jde o různé přípravky a podpůrné doplňky určené pro muže s účinkem na oblast sexuálního zdraví, je přirozené množství otázek nebo dotazů. Na internetových fórech, v komentářích a diskusích je je nepočítaně, toto jsou ty nejčastější:

Může se gel kombinovat i s jinými přípravky?

Přestože to výrobce přímo nezmiňuje, já osobně jsem ho nekombinoval současně s žádným jiným přípravkem nebo kosmetickým produktem. Platí to i pro lubrikační gely, jelikož v tomto případě bych se obával, že by účinky gelu Stoporex® Stimul vyprchaly. Pokud byste však chtěli gel střídat s jinými přípravky značky, to možné je.

Proč je přípravek bez receptu, není potom neúčinný?

To, zda je nějaký přípravek dostupný i bez předpisu nebo ne, nemá žádný vliv na jeho účinnost. V případě Stoporex® Stimul je třeba si uvědomit, že se jedná o podpůrný přípravek, takže například pokud máte erektilní dysfunkci, nepomůže vám. Na druhou stranu, zkušenosti stovek mužů, včetně mé, ukazují, že má nadprůměrné výsledky.

Jak dlouho mi Stoporex® Stimul vydrží? Dá se používat denně?

Mně osobně vydržel celý měsíc, přiznám se však, že jsem ho nepoužíval na denní bázi, ale bylo to poměrně často. Vše závisí na tom, jak často jej budete na penis aplikovat a také na tom, jaké ho bude množství. Já jsem dával větší kuličku gelu, později jsem dávku zmenšil. Pokud jde o odpověď na denní používání, je to bezproblémové.

Jaké je riziko nějakých nežádoucích účinků po použití?

Minimálně, ničeho takového se nemusíte obávat. Já sám jsem neměl žádné problémy, ani s podrážděním, ani se svěděním, ani žádnou alergickou reakci. Podle toho, co jsem měl možnost číst komentáře a hodnocení ostatních mužů, nic podobného se nevyskytovalo. Z tohoto pohledu proto hodnotím přípravek maximálně bezproblémový.

Pomůže mi Stoporex® Stimul i na delší výdrž?

Ne, aspoň to není jeho primární účel a já jsem ani nic podobného v praxi nezpozoroval. Na druhou stranu, hřejivý pocit, který způsobuje na povrchu pohlavního údu, může mít u někoho i takový efekt. V případě, že hledáte něco na prodloužení erekce a výdrže, doporučuji raději zkusit sprej Stoporex® Delay nebo tabletky Stoporex® Prolong.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

Zkušenosti s gelem a co na něj říkají muži

Jak fungují tablety na podporu zdravé ejakulace a erekce a proč je doporučujiPřípravků s podobným účinkem, jak nabízí Stoporex® Delay, je na trhu více. Zkušenosti mužů a jejich partnerek však ukazují, že tento sprej bude výjimečný!

Velmi pozitivně je hodnoceno jeho složení, což se projeví použitím i v případě citlivější pokožky, mnoho mužů oceňuje to, že složky spreje jsou v souladu s přirozeným pH pokožky a sliznice. Sprej se používá velmi jednoduše, stlačení samotného aplikátoru je bezproblémové a stačí ho držet v jedné ruce, padne akorát do dlani.

Pokud jde o účinnost, Stoporex® Delay má téměř okamžitý nástup. Muži hodnotí kladně zejména jeho uklidňující efekt na pokožku, což se projeví snížením citlivosti při sexuální stimulaci. Viditelný je také chladivý účinek, který působí stimulačně.

Efekt na oddálení orgasmu a prodloužení výkonnosti si pochvalují i ​​partnerky, alespoň takové jsem zachytil komentáře v diskusích nebo v recenzích. Pozitivně je vnímán i způsob objednávky, snadný nákup do pár minut a široké možnosti platby a doručení. Toto jsou aspekty, které jsou pro značku Stoporex® typické již dlouho a to je dobře.

Vlastní testování gelu a postřehy z praxe

Stoporex® Stimul používám dlouhodobě a to již několik měsíců. Rozhodl jsem se pro něj i na základě předchozích pozitivních zkušeností s ostatními přípravky této značky, částečně i na základě doporučení kamaráda, který ho ze zvědavosti zkusil.

Osobně jsem s gelem nadmíru spokojen a to po všech stránkách. Chválím jeho přírodní složení, komplexní působení, velmi rychlý nástup prvních účinků a také jednoduchou aplikaci. Gel je na bázi vody a snadno se roztírá, velmi rychle se také vstřebá do kůže a sliznice, po vstřebání nezanechává na povrchu žádný rušivý film.

Kromě praktických vlastností jsem v praxi postřehl i bezproblémové používání, nevyskytly se u mě ani náznaky nějaké přecitlivělé reakce nebo alergie.

Tak jako i v případě ostatních produktů, i v tomto případě je plusem dostupnost bez receptu a možnost nákupu z pohodlí domova. Kvalitní zákaznický servis je něco, na čem si Stoporex® zakládá dlouhodobě, ostatní značky si mohou brát příklad.

Takto hodnotím jeho účinky a výsledky používání

Stoporex® Stimul používám již několik měsíců a s jeho působením jsem nadmíru spokojen. Musím říci, že oproti ostatním podobným přípravkům, které jsem v minulosti zkusil, má nejvíce patrné účinky na intenzitu erekce i orgasmu.

 • Pokud bych tedy měl hodnotit podobně jako ve škole, dostane ode mě Stoporex® Stimul jednoznačnou známku 1 a to bez jakýchkoliv „ale“

Moje známkování vychází z celkového dojmu a hodnocení nejen složení či účinků přípravku, ale všech jeho aspektů. Platí to i pro způsob nákupu, úroveň zákaznických služeb, výběr balení a jejich velikost, stejně tak i pro cenu přípravku. Na značku Stoporex® se dá vždy spolehnout a koupí a použijte gelu mi to jen potvrdilo.

Při mém hodnocení jsem bral v úvahu i zkušenosti a recenze ostatních mužů. Na rozdíl od konkurenčních přípravků je v případě Stoporex® Stimul evidentní, že v praxi splní všechno to, co deklaruje, negativní recenzi na jeho účinky jsem ani nenašel.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

Slovo na závěr a jaký mám z gelu Stoporex® Stimul dojem

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimiZávěrečné hodnocení přípravku je tedy nanejvýš pozitivní. Platí to jak o jeho účincích v praxi, tak o všech ostatních aspektech, včetně praktických vlastností a parametrů. Značka Stoporex® má nezklamala ani v případě přípravku Stimul.

Produkt je kvalitní, ať už jde o velmi dobrý mix aktivních látek, jednoduchou aplikaci, konzistenci a vstřebávání gelu, ale io jeho široké působení na sexuální zdraví a sexuální výkon. Kladně hodnotím také to, že podle zkušeností ostatních mužů má gel velmi příznivé účinky u mužů každého věku, včetně starších.

Co se týká největších plusů, rád bych zdůraznil:

 • dostupnost volně bez lékařského vyšetření a receptu
 • jednoduchý způsob aplikace, žádné nežádoucí efekty
 • dobrý poměr ceny a velikosti balení, které vydrží dlouho
 • možnost pravidelného i sporadického použití gelu
 • komplexní účinky s intenzivním lokálním působením

Koupě přípravku je také bezproblémová. Za pár minut si umíte gel objednat přes oficiální web značky, na výběr máte několik způsobů doručení i způsobů platby.

Stoporex® Stimul je jednoznačná volba pro každého, kdo hledá dostupný a rychlý přípravek pro podporu intenzity svého sexuálního života. Všechny deklarované účinky jsou opravdu patrné i v praxi, včetně intenzivnějšího prožívání orgasmu. Mně osobně se líbí také podpora pevnější erekce a hřejivý účinek se stimulačním efektem.

Stoporex StimulStimulace penisu

➡️ Doporučuji STOPOREX STIMUL
– Silnější a kvalitnější erekce
– Silný orgasmus
– Stimulační efekt a hřejivý pocit

Cena:480 Kč

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *