Stoporex Shot: Okamžitá energie pro vaši erekci a výkon v posteli. Tady je moje recenze

Stoporex ShotInovativnost, okamžitý efekt a rychlé použití. To jsou nejdůležitější charakteristiky nápoje určeného speciálně pro muže, který se mi dostal nedávno do rukou.

Jeho název je Stoporex® Shot a již podle něj lze vyčíst, že půjde o něco originálního a zároveň určené k okamžitému použití. Pokud si myslíte, že jde o běžné perorální pilulky či tobolky, jakých jsou na trhu desítky, mýlíte se. V tomto případě se totiž jedná o hotový nápoj, který má objem 50 ml a jehož cílem je dodat vám rychlou energii.

Stejně jako i v případě ostatních produktů značky Stoporex vychází účinek na sexuální výkon z kombinace aktivních látek přirozeného původu. Jaké má nápoj složení, jaké jsou jeho účinky nebo jaké má dávkování, to vám prozradí moje recenze.

Na úvod o značce, producentovi a původu

Kdy je uzdička krátká a jaké jsou toho příznakyStoporex® Shot je součástí produktového portfolia značky Stoporex®. Ta dbá při výrobě svých přípravků na kvalitu, ať už jde o vysokou technologickou úroveň, důsledné testování, kvalitní provedení obalu, jasný původ účinných látek a optimální složení. To samé platí i pro nápoj, který je vyráběn v certifikovaném závodě v EU.

Perorální tobolky značky jsou dokonce vyráběny přímo u nás a to známým producentem Kompava, který se pyšní dlouholetými výrobními zkušenostmi.

Stoporex ShotProdloužení erekce

➡️ Doporučuji STOPOREX SHOT
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:189 Kč

Samozřejmostí je, že přípravek má u nás řádné schválení k prodeji jako doplněk výživy a prošel všemi potřebnými zkouškami. O kvalitě výrobku či jeho původu jsem v případě této značky nemusel pochybovat ani minutu, mám s ní dobré zkušenosti.

Jaké účinky Stoporex® Shot má a na co vám pomůže

Na rozdíl od běžných podpůrných přípravků, které jsou založeny na dlouhodobém a pravidelném užívání, má Stoporex® Shot okamžité působení. To je výsledkem koncentrovaného složení, které přináší komplexní podporu mužské potence.

Účinky, které nápoj přináší a které jsem zpozoroval:

 • Okamžité zvýšení sexuální energie

Nejen pro mě, ale i pro jiné muže je nejvíce patrným účinkem okamžité navýšení sexuální energie. Jde o pocit vitality, síly a výkonnosti. Tento účinek je výsledkem kombinace aminokyselin, afrodiziak a zejména kofeinu, které jsou ve Stoporex® Shot přítomny v nadprůměrné koncentraci. Pocit energie se dostaví již do 1 hodiny!

Kvalitnější erekce a její větší tvrdost

Vysoké zastoupení L-Argininu a L-Citrulinu, což jsou aminokyseliny podporující krevní oběh, má za následek viditelné zlepšení ztopoření penisu. Pokud se k tomu přidá působení bylinných extraktů s podobným účinkem, výsledkem je viditelně kvalitnější erekce. To se týká jak její tvrdosti, tak rychlejšího nástupu a její delší výdrže.

Stimulace sexuálního apetitu a chuti na sex

Maca, extrakt z jadérek révy a kofein přispívají také ke zvýšení chuti na sex. Zejména v případě první složky jde o přírodní látku stimulující hladinu testosteronu, což je nejdůležitější mužský pohlavní hormon. Pokud ho je v těle dostatek, budete mít i dostatečné libido a sexuální apetit. Tento účinek jsem zpozoroval opravdu viditelně.

Komplexní podpora mužské plodnosti

Podpora kvalitnější erekce a delší výdrže ve spojení s působením na testosteron vyústí i do komplexní podpory mužské potence a plodnosti. Díky testosteronu jsou mužské pohlavní buňky životaschopnější, je jich více, jsou vyzrálejší a mají lepší pohyblivost. Pokud k tomu přidáme lepší ztopoření, potence i plodnost půjdou raketově vzhůru.

ÚČINKY SE DOSTAVÍ UŽ NA PRVNÍ KRÁT

Výhodou Stoporex® Shot je, že na rozdíl od jiných přípravků ve formě perorálních kapslí či tablet nemusíte na účinky čekat příliš dlouho. Není třeba žádné několikaměsíční dávkování, vysoká koncentrace aktivních látek přináší efekt ihned.

Použití je jednoduché, stačí jej jen vypít

Jak na vyřešení krátké uzdičkyVadilo vám vždy, že musíte polykat velké pilulky či kapsle? Měli jste problém s tím, že vám nechutnali, měli nevhodný tvar a museli jste je zdlouhavě vybírat z obalu? Tomu všemu je konec díky jedinečné a vlastně i jednoduché formě přípravku.

Jedná se totiž o tekutý nápoj v malé lahvičce, kterou stačí jen otevřít a vypít. Nemusíte nic vydělávat, nic složitě připravovat a ani nic vytahovat z velkého obalu.

Stoporex® Shot je určen k perorálnímu užívání, jedná se o hotový nápoj, který je připraven k okamžitému použití a to bez nutnosti další přípravy.

 • 1 dávka = 50 ml, což je celá jedna lahvička s nápojem.

Perorální použití je praktické a rychlé, lahvičku s nápojem otevřete bez problémů a doslova do vteřiny. Po vypití obal jednoduše jen zahodíte do odpadu. Navíc nápoj můžete zkombinovat i s dlouhodobým užíváním klasických přípravků Stoporex®.

Dobrou zprávou je, že nápoj můžete vypít kdykoli během dne. Nemusíte se vázat na to, jestli je ráno nebo večer, dáte si ho tehdy, kdy se vám to hodí. Dávkování může být jednorázové i pravidelné, zásadou je, že maximální denní dávka po dobu 24 hodin je 1 lahvička. Ideální je vypít Stoporex® Shot 60 minut před pohlavním stykem.

Stoporex ShotProdloužení erekce

➡️ Doporučuji STOPOREX SHOT
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:189 Kč

Složení Stoporex® Shot a které látky jsou nejdůležitější

V případě této značky jsme si už nejen já, ale i ostatní zákazníci zvykli, že v její nabídce jsou pouze přípravky, které mají přirozené složení aktivních látek. Platí to jak v případě perorálních tablet, tak krémů či gelů. Jinak tomu není ani tady.

Ve Stoporex® Shot nápoji jsou obsaženy tyto látky:

Maca: První rostlinnou složkou, která se nachází v přípravku, je vysoce koncentrovaný extrakt z rostliny Maca. Té se říká také „peruánská viagra“ a jde o bylinné afrodiziakum s blahodárnými účinky na potenci a erekci. Pravidelné užívání rostliny pomáhá na libido a potenci celkově, jelikož působí na testosteron i kvalitu spermií.

Réva hroznová: Druhým extraktem je extrakt z jadérek révy hroznové. Důvodem, proč je tato látka součástí složení, je její výživová hodnota. Obsahuje totiž množství minerálů, vitamínů a antioxidantů, které podporují krevní oběh a stimulují libido. Extrakt je bohatý i na tzv. proantokyanidiny podporující pohlavní soustavu.

L-Arginin: Účinky spojené s erekcí a potencí zaručuje v případě Stoporex® Shot aminokyselina L-Arginin. Ta je známá jako stimulant krevního oběhu, jelikož v těle zvyšuje hladinu oxidu dusnatého. Tato látka je zodpovědná za roztažení cév a intenzivnější prokrvení tkání, v případě tohoto přípravku jde o prokrvení penisu.

L-Citrulin: Další důležitou složkou je L-Citrulin. Jde rovněž o aminokyselinu, ale v tomto případě má spíše úlohu „zásobárny“. Tělo si ji dokáže po přijetí přeměňovat na zmíněný L-Arginin, takže si udržuje jeho vysokou hladinu a to i po určité době. To je dobrá zpráva, kromě okamžitého efektu je tak zaručen stimulační efekt i později

Kofein: Poslední významnou aktivní látkou obsaženou v nápoji je kofein. Jedná se o velmi známý nervový stimulant, jehož význam je obecně málo doceňován v podpoře mužského sexuálního zdraví.

Kofein zlepšuje výdrž, podporuje nervový systém, stimuluje metabolismus a podporuje uvolňování hormonů zvyšujících libido.

Doplňkové a pomocné látky: Pro lepší vstřebatelnost, uchování vlastností a zachovaní správné konzistence jsou v přípravku obsaženy i některé podpůrné složky. Jedná se o benzoát sodný, sukralózu, karmín 50 % (E-120), acesulfam, kyselinu citrónovou a vyčištěnou vodu. Součástí nápoje je pro lepší chuť během konzumace malinová příchuť.

VYSOKÁ KONCENTRACE LÁTEK

Forma hotového nápoje není v případě Stoporex® Shot zvolena zcela náhodně, spíše naopak. Přípravek totiž obsahuje všechny výše zmíněné látky v nadprůměrně vysoké koncentraci, což zaručuje i velmi rychlý nástup účinků a jejich vysokou intenzitu.

Vedlejší účinky, kontraindikace a nežádoucí účinky?

Příčiny krátké uzdičkyJe třeba se obávat nějakých nežádoucích vlivů nebo vedlejších efektů? Tuto otázku jsem si kladl před prvním vyzkoušením nápoje, stejně na tom byli i mnozí jiní muži. Dobrou zprávou je odpověď, že ne, nic závažného po požití nápoje nehrozí.

Stejně jako i v případě ostatních podobných přípravků, vzhledem k přímému vlivu na srdce, srdeční činnost a krevní oběh, si musí dát zvýšený pozor muži, kteří mají v těchto oblastech potíže. Objevit se může kolísání krevního tlaku nebo jeho rychlé zvýšení, stejně tak intenzivní bušení srdce. Jedná se však o ojedinělé jevy.

Překážkou k užívání může být zdravotní stav související s kardiovaskulární soustavou. Pokud jste prodělal/a infarkt nebo máte problémy se srdcem, poraďte se s lékařem.

Co se týče alergické reakce, přecitlivělost se může objevit na rostlinné extrakty, jedná se však také o velmi málo pravděpodobný stav. Dobrou zprávou naopak je, že žádné běžné nežádoucí efekty typu bolesti hlavy či zarudnutí pokožky ve tváři vám nehrozí. Výskyt takových vedlejších účinků jsem nezaznamenal já a ani ostatní, co nápoj pili.

Informace o balení Stoporex® Shot a jeho skladování

Jak na vyřešení krátké uzdičkyNápoj se nachází v běžné lahvičce s objemem 50 ml. Jde o hotový nápoj, který není třeba s ničím ředit a ani vydělávat, pije se jednoduše tak, jak je. Obal stačí otevřít a nápoj vypít, velkým plusem je, že má malinovou příchuť, je opravdu lahodný.

Výrobce nabízí několik velikostí balení, zde jsou:

Cenově se nejvíce vyplatí koupit balení, které obsahuje více nápojů, podobně, jako je tomu i u jiných přípravků. Nemusíte se bát, že byste je neuměli využít.

Dobrou zprávou je i to, že přípravek se bezproblémově skladuje. Lahvičky ponechte v původním vnějším balení a uložte je na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nevystavujte nápoj teplotním extrémům, uložte jej na tmavém a suchém místě. Nápoj vypijte celý a najednou, nespotřebované množství vyhoďte do odpadu.

Prodej je bez předpisu a kde se dá nápoj koupit?

Maxxes Kde koupitJednoznačným plusem Stoporex® Shot je jeho dostupnost. Vzhledem k tomu, že přípravek neobsahuje žádná syntetická léčiva nebo látky, které by podléhaly lékařské indikaci, je jeho prodej neomezený. Není třeba mít recept ani předpis.

Co se týče koupě, značka postupuje tak, jako i v případě svých ostatních přípravků. Stoporex® Shot proto nenajdete v žádné kamenné či internetové lékárně a ani si jej nekoupíte přes zprostředkovatele. Jediným způsobem nákupu je objednávka z oficiální webstránky www.stoporex.cz, kde naleznete i všechny ostatní přípravky.

Stoporex ShotProdloužení erekce

➡️ Doporučuji STOPOREX SHOT
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:189 Kč

Proč tomu tak je? Producent k tomu má několik důvodů, ať už jde o logistické, finanční nebo důvody týkající se záruky kvality. Tím, že je celá distribuce přes internetový eshop, je zaručena maximální rychlost, pohodlí, jednoduchost a výhodnost.

Přímý prodej přes vlastní prodejní kanál umožňuje značce Stoporex® zaručit originalitu výrobku a to, že po celou dobu bude nejen nápoj, ale i jiný výrobek z jejího portfolia, skladovaný přesně tak, jak má. Jednoznačným plusem je cenová výhodnost, jelikož díky přímému prodeji zákazníkovi odpadají marže a přirážky pro distribuční síť.

BEZ VYŠETŘENÍ I BEZ RECEPTU

Kromě toho, že nemusíte mít ke koupi Stoporex® Shot žádný lékařský recept či předpis, nemusíte za lékařem ani vůbec chodit. Pokud nespadáte do žádné skupiny s kontraindikacemi, přípravek si umíte koupit bez jakéhokoli lékařského vyšetření.

Návod, jak jej objednat + informace o platbě a doručení

Maxxes Balení a cenaPokud vás nápoj zaujal a chtěli byste jej zkusit, výše zmiňovaný způsob objednávky přes oficiální eshop je neuvěřitelně jednoduchý. Já sám takto objednávám přípravky značky Stoporex® dlouhodobě, ale pokud s tím nemáte zkušenosti, přináším návod:

 • Nejprve si v nabídce eshopu najděte nápoj Stoporex® Shot
 • Následně vyberete velikost balení, případně i jiné přípravky
 • Vyplníte své údaje potřebné pro doručení a vyberete si dodání
 • Pak už jen stačí zvolit způsob platby a objednávku odeslat

Platit můžete jak v hotovosti, tak bezhotovostně, což já osobně využívám při placení kartou přes internet. Nemějte žádné obavy, vše je transparentní a bezpečné, já takto od značky Stoporex® objednávám přípravky již dlouhodobě. Navíc, při větší objednávce a to nad částku 1500 Kč, neplatíte žádné poštovné. Balení je samozřejmě zdarma.

Co se týče způsobů doručení, na výběr máte doručení k vám domů, na zvolenou pobočku Zásilkovny, případně jako balíček na poštu. Co si zvolíte, je jen a jen na vás, podle potřeby nebo toho, jak moc chcete zachovat své soukromí. Cena dopravy je v případě značky Stoporex® příznivá, stejně tak 100% je i její zákaznický servis.

DISKRÉTNOST BALENÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Stoporex® Shot vám přijede domů, případně na výdejní místo nebo poštu, v diskrétním balení. To v praxi znamená, že na balíčku nebude žádné označení značky nebo reklamy na podpůrné přípravky a tak se nikdo, včetně vaší rodiny, nic nedozví.

Co vás o Stoporex® Shot v diskusích zajímá nejvíc?

Časté otázky o krátké uzdičceS příchodem každé nové formy nebo přípravku se objeví v internetových diskusích a na fórech různé komentáře, otázky i dotazy. Jinak tomu není ani v případě tohoto nápoje, který vzbudil značný rozruch. Připíjím proto své odpovědi na ně:

Je nápoj Stoporex® Shot určený pro každého muže?

Samozřejmě, že ano. Nezáleží přitom na tom, jestli máte 20 let nebo 60 let, tento přípravek si totiž klade za cíl komplexní podporu sexuální energie a kvality erekce. Jedinou překážkou jsou kontraindikace, které jsem zmiňoval i výše. Přípravek lze používat i preventivně, nebo jako já, neboli „energeťák pro erekci“.

Má přípravek řádné schválení k prodeji u nás?

Ano, má, na tomhle si značka Stoporex® dává záležet. Všechny její přípravky a produkty jsou laboratorně testovány, prošly všemi potřebnými zkouškami a certifikací, zároveň platí, že mají registraci u Úřadu veřejného zdravotnictví ČR. Jsou 100% bezpečné a jejich složení bylo otestované. Navíc použité suroviny jsou té nejvyšší kvality!

Co dělat, pokud se nedostavil žádaný účinek na erekci?

Navzdory obecně velmi pozitivním referencím se mohou objevit případy, kdy bude pro někoho účinek nedostatečný. V tomto případě doporučuji zkusit delší a pravidelnější užívání nápoje, stav by se měl zlepšit a to i vzhledem k silnému složení. Na druhou stranu, žádný volně dostupný přípravek není náhradou odborné léčby.

Dá se nápoj kombinovat s jinými přípravky značky?

Ano, taková kombinace je možná a je dokonce vhodná, jelikož Stoporex® Shot umí doplnit účinky tablet či přípravků s vnější aplikací. V každém případě však doporučuji sledovat složení a nepřekračovat maximální doporučené dávky. Stejně tak nedoporučuji kombinaci nápoje s jinými podobnými přípravky a ani s alkoholem.

Proč nemohu za den užít více než 1 Stoporex® Shot?

Důvod je jednoduchý: příliš silné složení. To se týká zejména aminokyselin a kofeinu, které jsou v nápoji v nadprůměrné koncentraci. Překročení maximální denní dávky přitom nezlepší hlavní účinek, tedy zlepšení erekce a zvýšení sexuální energie. Pokud by pili tento nápoj ve větším množství, riskujete nespavost i problémy s tlakem a srdcem.

Stoporex ShotProdloužení erekce

➡️ Doporučuji STOPOREX SHOT
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:189 Kč

Hodnocení a komentáře mužů s používáním nápoje

To, co hraje jednoznačně v prospěch Stoporex® Shot, je jeho unikátnost a originalita. Nemám přitom na mysli jen to, že takových nápojů pro muže je na trhu málo.

Mluvím i o tom, jaké složení nápoj nabízí a jaké je jeho zaměření. Muži, který přípravek zkusili, si neumí vynachválit viditelnost jeho účinků a téměř okamžitý efekt na stimulaci erekce, libida, sexuálního výkonu a celkově sexuální energie.

Kromě pozitivních vyjádření na adresu složení a účinků je kladně vnímána i forma. Hotový nápoj, který má navíc příjemnou malinovou příchuť, umíte jej okamžitě vypít a je jednoduchý na skladování, to vše jsou silné benefity. Ve výsledku se tedy jedná o přípravek s mimořádným potenciálem a to i jako tzv. první pomoc před sexem.

Kladně vnímány jsou také velikosti balení, včetně širokého výběru a příznivých cen. Muži podle zkušeností oceňují bezproblémové užívání, téměř žádné nežádoucí efekty a také pohodlný nákup z domu. Plusem je samozřejmě dostupnost bez receptu.

Jak jsem Stoporex® Shot užíval já a moje zkušenosti

Jak fungují tablety na podporu zdravé ejakulace a erekce a proč je doporučujiPokud jde o moje zkušenosti, já jsem přípravek zkusil před pár měsíci a v podstatě to bylo více o zvědavosti než o nějaké aktuální potřebě. K mému velkému překvapení však Stoporex® Shot přinesl do mé výkonnosti v ložnici mnohem více!

Účinky v konkrétních oblastech rozeberu o pár řádků níže, ale chtěl bych se podělit io způsob užívání. Nápoj jsem pil pouze 2 či 3 krát za týden a opravdu jsem ho používal jako okamžitou zásobu energie před milováním s partnerkou. Celkově jsem ho užíval asi 2 měsíce, z toho polovinu období byl doplňkem přípravků Stoporex®.

Viditelnost účinků přišla zhruba do 30 minut, kladně hodnotím to, že několik z nich přetrvávalo i několik hodin, například na energii a chuť na sex.

Cením si také vysokou úroveň služeb pro zákazníky. Nákup nápoje, ale i ostatních přípravků z portfolia, je věcí pár minut a kliknutí. Informaci o složení jsem měl opravdu dost a plusem je i rychlé dodání, zejména objednáte-li v pracovní den.

 • Hodnocení? Jednoznačná 1 s hvězdičkou

Stoporex® Shot je z pohledu účinků jasným lídrem na trhu. Kromě svého zaměření na silnější erekci a zvýšení sexuální energie podporuje celkově potenci a libido. To vše dělá v opravdu extrémně viditelné formě as téměř okamžitým efektem.

Nezbývá mi nic jiného, ​​než ohodnotit přípravek jednoznačnou známkou „1“, vzhledem k ostatním zkušenostem mužů i s hvězdičkou

Do hodnocení jsem promítl nejen účinky na kvalitnější ztopoření, viditelně vyšší sexuální apetit nebo podporu energie a vitality, ale i celkový dojem z nápoje. Hotová forma tekutého nápoje, jednoduché dávkování a přírodní složení bez rizikových syntetických látek, to vše jsou plusy, které se v praxi projeví a já je oceňuji.

Pokud se vám Stoporex® Shot dostane do rukou, případně o něm teprve přemýšlíte, jsem přesvědčen, že vás v ničem nezklame. Obecně je kvalita přípravků Stoporex® vysoká a jsem rád, že na trh uvedli tento nápoj, je to přesně to, co muži chtějí!

Závěrečné doporučení a můj názor na Stoporex® Shot

Tablety, které jsem vyzkoušel a mé zkušenosti s nimiAsi nikoho nepřekvapím, řeknu-li, že tento přípravek určitě doporučuji. Nemyslím tím jen muže, kteří mají nějaké problémy v ložnici, ale každého jednoho. Důvod? Jde o skvělý stimulační nápoj, který vám „ho postaví“ a vás postaví na nohy.

Stoporex® jako značka je navíc na vysoké kvalitativní úrovni. Všechny přípravky, které nabízejí, mají nadprůměrné složení, původ a výrobu u prestižního producenta, mix jejich účinných látek je optimálně složen a jsou bezproblémové k užívání. Kombinace rastlinných extraktů a látek přirozený pro krevní oběh je účinná a viditelná!

Pro nápoj Stoporex® Shot zdůrazňuji tyto výhody:

 • velmi rychlý nástup účinků na erekci a energii
 • jednoduché a přesné dávkování, nápoj stačí celý vypít
 • velký výběr balení, můžete si tak vybrat podle sebe
 • téměř žádné nežádoucí účinky a minimální kontraindikace
 • dostupnost, aniž byste museli jít za lékařem

To, že přípravek umíte koupit z pohodlí domova, doručení je záležitostí pár dní a zaplatit můžete i diskrétně bezhotovostně, je v případě značky již samozřejmé

Stoporex® Shot má potenciál, aby dokázal změnit váš sexuální život k nepoznání. Já osobně jsem s jeho působením spokojen, ale podobně hodnotí nápoj i stovky dalších mužů. Takový mám dojem z jejich komentářů a recenzí na internetu, kde sdíleli své zkušenosti. Ty moje jsou pozitivní a proto je moje hodnocení: doporučuji!

Stoporex ShotProdloužení erekce

➡️ Doporučuji STOPOREX SHOT
– zlepšení erekce
– prodloužení doby pohlavního styku
– zdravější prostata
– zvýšení libida a chuti na sex

Cena:189 Kč

Děkujeme za hlas

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *