Prostanax: Recenze nových tablet na podporu zdraví prostaty. Zde jsou mé zkušenosti!

Prostanax cena, ucinky, zkusenosti + kompletni recenzeKromě přípravků určených na erekci a zkvalitnění sexuálního života mám dostatek zkušeností taky s kategorií tablet na podporu zdravého a správného fungování prostaty. Když jsem se dozvěděl, že taky můj oblíbený výrobce Zerex uvedl na trh svou vlastní značku takto zaměřeného přípravku, musel jsem ho okamžitě vyzkoušet.

Prostanax, jak se tento přípravek nazývá, patří mezi výživové doplňky ve formě volně prodejných tablet. Jako to již bývá taky v případě jiných produktů této značky, složení je 100 % přírodní a tedy pro organizmus přirozené.

Na první pohled je Prostanax zajímavým a kvalitním přípravkem, ale musel jsem ho samozřejmě vyzkoušet taky v praxi. Jaké jsou mé zkušenosti, jaké mají tablety účinky a jaká je jejich cena, to vám prozradí tato má recenze.

Doba testování produktu3 měsíce
Kdy se dostavili první účinky1 - 2 týdny
Bez receptu✅ ano
Zlepšení stavu prostaty
Prevence proti rakovině prostaty
Podpora libida a reprodukční schopnosti
Vedlejší účinkyžádné
Věkvšechny věkové kategorie
Diskrétní doručenídiskrétně doručeny do 2 pracovních dnů
Cena599 Kč
Ověřený prodej Oficiálny e-shop

Výrobce a původ

Prostanax: Výrobce a původZa značkou Prostanax stojí ten samý výrobce, jako za značkou známých tablet na podporu potence a erekce Zerex. Jde o společnost Active life, která má na našem trhu již dlouholeté zkušenosti a hodně referencí. Společnost je známá především tabletami pro muže, ale vyrábí například již afrodiziakální parfémy a to taky pro ženy.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Díky tomu, že značka je dostatečně známá, se nemusíte obávat o serióznost přípravku. Prostanax je taky oficiálně registrován jako výživový doplněk a splňuje všechny podmínky na jeho prodej na našem trhu, co dokumentuje taky registrace na Úřadě veřejného zdravotnictví SR. Z hlediska původu a bezpečnosti tedy netřeba mít žádné pochybnosti.

Složení a účinné látky

Prostanax: Složení a účinné látkyJak jsem řekl již předtím, Prostanax je založen na rostlinných účinných látkách přírodního původu. Podobně, jako tomu je taky v mnohých jiných přípravcích určených na podporu prostaty, taky v případě Prostanaxu je dominantní složkou Saw Palmetto. Kromě něho jsou tu ale taky jiné látky, které mají na prostatu podobně pozitivní vliv.

Tady je celé složení s detailním pohledem na všechny látky v obsahu přípravku:

Serenoa plazivá: Za tímto názvem se skrývá rostlina odborně nazývaná Serenoa repens, u nás možná známější pod anglickým názvem Saw Palmetto. Tato rostlina pocházející ze Severní Ameriky je v podstatě malá palma, jejíž extrakty a výtěžky se běžně využívaly již od nepaměti v tradiční a lidové medicíně na podporu prostaty.

Rostlina má příznivé účinky na správnou funkci předstojné žlázy a taky močového systému, pomáhá taky na zachování reprodukční schopnosti a současně podporuje růst vlasů. Pozitivně ovlivňuje i mužské pohlavní hormony a jejich hladinu, přičemž přispívá při správném užívání a dostatečném dávkování taky k prevenci zánětů prostaty.

V Prostanaxu je Saw Palmetto dominantní a nejdůležitější složkou právě kvůli podpůrným účinkům na prostatu a její fungování. Kromě toho má rostlina taky antioxidační a detoxikační účinky, pro muže jsou ale důležitější ty, které pomáhají zvyšovat libido a sexuální apetit. Ty ale samozřejmě netřeba příliš přeceňovat.

Přírodní péče o prostatu

➡️ Doporučuji STOPOREX PROSTATE
– normalizování funkce prostaty
– optimální fungování močové soustavy
– komplex přírodních látek
– normální reprodukční schopnost

Cena: ✅ 619 Kč

Kopřiva: Odborně se této rostlině říká Kopřiva dvoudomá a u nás ji lze najít prakticky všude, nakolik na mnohých loukách nebo při hájích roste taky jako plevel. Zajímavé je, že se jí daří nejen v našem podnebném pásmu, ale například taky v Jižní Americe. U nás je Kopřiva tradiční součástí rostlin využívaných v lidové medicíně.

Rostlina působí protizánětlivě a má dezinfekční i močopudní účinek na močové cesty, čím si vysloužila pevné místo ve složení urologických čajů. Důležitá je její funkce na podporu činnosti ledvin, no základem jejího vlivu je podpora zdraví močových cest a tedy nepřímo taky prostaty.

Zinek: Zinek patří mezi minerály s extra důležitým účinkem právě pro muže. Samotný minerál pomáhá zlepšit kondici prostaty a to taky prostřednictvím ovlivňování hladiny testosteronu v těle. Hladinu tohoto hormonu udržuje v zdravých limitech a pomáhá tak současně správné výšce sexuálního apetitu nebo taky plodnosti.

Minerál zinek má příznivý vliv taky na antioxidační procesy v těle, zlepšuje metabolizmus hormonu štěstí melatoninu, pomáhá zlepšit spánkový režim a podporuje lepší stav imunitního systému. V Prostanaxu se ale nachází především kvůli pozitivním účinkům na vylučovací soustavu a kvůli podpoře zdravé prostaty.

Další látky: Nejen účinné látky zodpovědné za jednotlivé účinky, ale taky jiné doplňkové látky a složky jsou obsahem tablet Prostanax. Obal kapslí je tvořen látkou zvanou želatán, která zlepšuje polykání a vstřebatelnost. Barvivem je oxid titaničitý a jako protispékavé složky jsou tady obsažené horečnaté soli mastných kyselin.

Tři účinné látky jsou zastoupeny v tabletách následovně:

Látka:Množství:
Serenoa plazivá - Saw Palmettoextrakt z plodu (4:1) 320 mg
Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)extrakt z kořene 1% - ný 250 mg
Zinok (mliečnan zinočnatý) 10 mg10 mg

KVALITNÍ EXTRAKTY

Hodně konkurenčních značek nabízí podobné složení, jako je tomu v případě Prostanaxu, no je potřeba se dívat ještě na jednu důležitou vlastnost a tou je kvalita a původ látek. Nekvalitní extrakty totiž nikdy nebudou tak účinné, jako ty kvalitní a v případě tohoto přípravku se kvalita projevuje viditelně rovněž v praxi.

Dávkování a užívání

Prostanax: Dávkování a užíváníProstanax patří tedy mezi přírodní přípravky, které si zakládají na rostlinném složení. To sebou přináší množství výhod, ale taky jedno menší mínus. Tím mínusem je nutnost dlouhodobějšího a pravidelného užívání každý den, aby se mohly účinky projevit naplno. Určitě tedy tablety nebudou účinkovat během jedné noci.

1 dávka = 1 kapsle. Maximální denní dávka za 24 hodin je právě 1 kapsle

Samotní tabletu můžete užít po jídle a zapít tekutinou, ideální je voda, určitě ji nezapíjejte alkoholem

Složení tablety je i díky pomocným látkám přizpůsobené na co nejsnazší spolknutí. Tableta není příliš velká a myslím, že s užíváním byste neměli mít žádný problém. Na co chci obzvlášť ještě jednou upozornit, to je dávkování. Určitě nepřekračujte maximální denní dávku, rychlost ani účinnost přípravku to nezlepší.

Účinky

Prostanax: ÚčinkyProstanax je výživový doplněk primárně určen na podporu zdraví prostaty a jejího fungování. Díky svému komplexnímu složení však má pozitivní účinky například taky na hladinu testosteronu, lepší fungování močového systému a některé jiné oblasti týkající se kvality sexuálního života u mužů.

Tady jsou všechny účinky a vlivy, které Prostanax může na vás mít na základě složení:

Podpora zdraví a normální funkce prostaty

Alfa a omega tablet Prostanax je normalizování funkce prostaty a podpora její zdraví. V tomto ohledu u mě Prostanax účinkoval již po třech týdnech užívání, kdy přišly první menší viditelné výsledky. Bral jsem tablety kvůli postupnému zlepšování až 2 měsíce, vystačilo mi na to jedno celé balení. Tento účinek hodnotím velice pozitivně.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Pozitivní vliv na stav a fungování močové soustavy

Kromě podpory prostaty má Prostanax pozitivní vliv taky na močové cesty a to díky obsahu Saw Palmetta taky Kopřivy dvoudomé. Na základě složení by mělo dojít k močopudnému účinku a též k dezinfekci močových cest. Nevím tyto účinky samozřejmě nijak změřit, ale má zkušenost, jako taky zkušenosti jiných mužů potvrzují zlepšení močení.

Podpora stavu vlasů

Díky minerálu Zinek a jeho poměrně vysokému obsahu v rámci složení vám může dlouhodobé užívání Prostanaxu zlepšit taky stav vašich vlasů. Samotný Zinek je nevyhnutelný taky pro správný a zdravý růst vlasů, jeho dostatek v těle pomáhá proti řídnutí. V tabletách je ho přesně tolik, kolik ho za 1 den potřebujete.

Podpora libida a reprodukční schopnosti

Ano, vím, na tuto oblast jsou určeny jiné tablety a přípravky jiného charakteru, ale díky komplexnímu složení vám mohou tablety pomoct taky v těchto směrech. Podpora libida je zabezpečená díky vlivu na hladinu testosteronu, plodnost zlepšuje Zinek a taky Saw Palmetto. Já sám jsem cítil především to vyšší libido.

VLIV NA TESTOSTERON

Jeden z účinků Prostanaxu je vliv na hladinu testosteronu a to právě díky obsahu Zinku. Tento vliv se pak projeví v podpoře sexuálního apetitu a taky v podpoře plodnosti. Pro muže je to dle mě velké plus!

Nežádoucí účinky

Prostanax: Nežádoucí účinkyLze očekávat během užívání Prostanaxu nějaké nežádoucí nebo vedlejší účinky? V tomto ohledu vás určitě má vlastní zkušenost potěší, nakolik já jsem nic podobné nezpozoroval. Je to vlastně taky jedna z největších výhod tablet s rostlinným složením oproti syntetickým lékům, které takové účinky mají.

Pochopitelně to ale neznamená, že se nemůže objevit nějaký problém. Tím může být například alergická nebo přecitlivěná reakce, co se předem nedá vyloučit. Na úvod užívání podobných přípravků se sporadicky může objevit taky bolest hlavy nebo trávící problémy, to všechno ale postupně zmizí. U mě se naštěstí nic takové nevyskytlo.

Balení a cena

Prostanax: Balení a cenaProstanax se vyrábí pouze v jedné velikosti balení, konkrétně v balení Prostanax 60 tablet. Když dodržujete doporučené dávkování, vydrží vám balení dva měsíce, no já určitě doporučuji dlouhodobé a pravidelné užívání klidně taky půl roku soustavně. První účinky se sice objeví již v prvním měsíci užívání, ale dlouhodobé dávkování je nejlepší.

Tady jsou náklady na den užívání Prostanaxu ve srovnání s největší konkurencí:

ProduktCena za balenie:Cena za dennu dávkuOverená kúpa
Prostanax599 Kč10 KčChcem skúsiť
Prostalex319 Kč5 KčChcem skúsiť
Prostaxin599 Kč (2 měsíce)10 KčChcem skúsiť

Jak vidíte, Prostanax má velice dobrý poměr ceny a výkonu, obzvlášť pokud uvážíme, že v praxi jsou jeho účinky opravdu přijímané velice pozitivně. Určitě se najdou na trhu taky levnější přípravky, ale nelze se dívat pořád jen na cenu, ale taky na to, jaký výsledek za tuto cenu dostanete.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Kde koupit

Kde koupit ProstanaxProstanax se dá koupit jako výživový doplněk bez toho, abyste museli předtím absolvovat nějaké lékařské vyšetření u urologa. Nepotřebujete tedy lékařský předpis ani recept, co ale neznamená, že byste měli nákup podcenit. Přípravek je určen jako podpora zdraví a fungování, ne jako náhrada odborné lékařské léčby.

Co se týká možností, Prostanax v lékárně nenajdete. Ani v klasické a ani v internetové, přičemž důvodem není nějaká pochybná kvalita. Přípravek je řádně registrován a certifikován jako výživový doplněk, nicméně výrobce volí cestu vlastní distribuce.

Pokud jste již někdy přišli do kontaktu s tabletami Zerex, není to pro vás asi překvapením. V opačném případě vás chci ale ujistit, že takový prodej má své výhody a netřeba se ho vůbec obávat. Můžete se spolehnout na to, že výrobek bude vždy skladem a máte taky jistotu originality značky při nákupu.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

RYCHLÝ NÁKUP

Jedna z největších výhod nákupu přes internet spočívá v rychlosti a tady Prostanax opravdu exceluje. Ihned po přijetí objednávky výrobce odesílá balení dopravci, a proto můžete mít tablety doma dokonce již do 24 hodin!

Online objednávka, doprava a doručení

Prostanax: Online objednávka, doprava a doručeníAbych vám ukázal, že nákup Prostanaxu přes internet z oficiálního eshopu výrobce je opravdu snadný, rychlý a bezpečný, načrtnu postup a základní podmínky prodeje a nákupu tablet. Ať se líbí, toto je postup ve zkratce:

Na úvod si vyberete počet balení, které si chcete objednat

Následně vložíte balení do košíku a postupujete dále

Vyplníte osobní údaje, způsob dopravy a typ platby

Na závěr objednávku ještě jednou zkontrolujete a odešlete

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Co se týče způsobu dopravy, na výběr jsou až 3 možnosti. První je kurýr PPL, kterého doporučuji jako nejrychlejšího. Druhou možností je doručení přes Českou poštu. Třetí možností je doručení klasicky přes službu Zásilkovna, co je nejlevnější a stojí to pouze 69Kč.

Jako jsem naznačil, platit se dá taky přímo při převzetí kurýrovi. V případě UPS taky platební kartou, jinak pouze hotově. Pokud byste chtěli zaplatit předem, v eshopu je to taky ovšem možné. Můžete tak udělat klasicky převodem SEPA nebo taky prostřednictvím platby kartou přes GP Webpay, co je ještě rychlejší.

vyhodne baleniDOPRAVA ZDARMA

Koupě Prostanaxu přes internet nemusí být pokaždé spojená s platbou za dopravu. Pokud si koupíte například 3 balení, které vám vydrží až půl roku, za dopravu neplatíte. Při nákupu přes 1700 Kč totiž výrobce hradí dopravu k vám domů za vás, čili doručení je zdarma.

Nejčastější otázky

Prostanax: Nejčastější otázkyV souvislosti s Prostanaxem muže zajímají nejen teoretické a technické informace, ale taky některé praktické. Za tímto účelem jsem se podíval na fóra či diskuse na internetu a našel jsem několik otázek, které se muži ptají v souvislosti s Prostanaxem nejvíc. Tady jsou ty nejčastější společně s mými vlastními odpověďmi na základě mých zkušeností:

Lze užívat Prostanax taky občasně, nejen pravidelně?

Pochopitelně, způsob užívání je pouze na vás. Pokud nepřekročíte maximální denní dávku, můžete užívat Prostanax dle své libovůle. Na základě vlastní zkušenosti, ale taky na základě zkušeností jiných mužů, však důrazně doporučuji užívat tablety pravidelně každý den, má to nejlepší účinky na prostatu.

Kdy se objeví první účinky a jak dlouho budou trvat?

U mě osobně jsem první viditelné účinky zachytil již po 2 či 3 týdnech, většinou do měsíce se dostavily téměř u všech. Je to však individuální, závisí to taky od stavu vaší prostaty. Co se týče jejich délky, i měsíc po skončení užívání jsem ještě pozitivní vliv cítil, je to tedy dlouhodobější.

Může se kombinovat Prostanax a alkohol?

Určitě ne, ačkoli to výrobce přímo nezakazuje. Nicméně dodám, že alkohol patří mezi faktory, které významně negativně ovlivňují předstojnou žlázu a jde zároveň o rizikový faktor pro různé její poruchy a těžkosti. Čas od času sice dvě deci vína jako afrodiziakum neublíží, ale určitě to nepřehánějte a určitě to nekombinujte současně s tabletami.

Vyskytly se u mě trávící problémy, co mám dělat?

Ačkoli běžně se vedlejší a negativní vlivy u tablet s rostlinným složením neobjevují, někdy může nastat výjimka. Zkuste počkat, trávící problémy jsou obvykle jen reakcí žaludku na něco nové. Pokud se to neupraví do dvou tří dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem, může jít taky o alergickou reakci.

Opravdu pomůže Prostanax zlepšit libido či plodnost?

Vliv na tyto oblasti tablety opravdu mají a to díky svému složení, nakolik všechny tři účinné látky v jisté podobě pomáhají taky na sexuální apetit nebo podporu reprodukce, ale existují na to taky mnohem lepší přípravky. Jde o speciální tablety právě na zvýšení libida nebo podporu plodnosti a ty se vám osvědčí víc.

Přírodní péče o prostatu

➡️ Doporučuji STOPOREX PROSTATE
– normalizování funkce prostaty
– optimální fungování močové soustavy
– komplex přírodních látek
– normální reprodukční schopnost

Cena: ✅ 619 Kč

Zkušenosti

Prostanax ZkušenostiDle toho, co jsem zjišťoval, samotné tablety Prostanax ještě nejsou až tak známé a muži zkušenosti zatím spíše sbírají. Našel jsem asi proto menší počet recenzí, komentářů a hodnocení, no musím říct, že mezi nimi nebyla žádná vyloženě negativní zkušenost.

Naopak, vícero zkušeností a komentářů bylo velice pozitivních. Nejvíc muži chválili přijatelnou cenu, šířku účinků a poměrně brzké první viditelné účinky. Prakticky všechny oblasti účinků, které výrobce Prostanaxu definuje na obalu, jsou v praxi dosažené, ačkoli u každého muže individuálně.

Muži jsou spokojení taky se samotným užíváním, výtky jsem nezaznamenal ani ohledem vedlejších účinků. Spokojenost je taky s procesem objednávky a doručením, dokonce muži po prvotní pozitivní zkušenosti objednali víc balení kvůli dopravě zdarma. Prostanax evidentně slaví úspěch.

Vlastní zkušenost

Prostanax Vlastní zkušenostMá zkušenost s Prostanaxem je pozitivní, ačkoli jsem se k němu dostal jen náhodně. Když jsem si šel totiž objednat další balení Zerexu přímo z oficiálního eshopu výrobce, narazil jsem na nové tablety, které jsou určeny na podporu prostaty. Začal jsem si tedy o přípravku zjišťovat něco víc a již na první pohled mě zaujal.

Po doručení jsem se rozhodl užít celé balení stůj co stůj, které mimochodem vystačí na 2 měsíce. Již po dvou týdnech jsem začal pociťovat první zlepšení, které se projevovalo především zlepšením močení. Na konci užívání byl stav mé prostaty i močového systému viditelně lepší a já jsem byl opravdu rád, že jsem tablety zkusil.

Pozitivně hodnotím však nejen jejich žádoucí účinky, ale taky to, že u mě osobně žádné nežádoucí či vedlejší ani nenastaly. Samotné užívání je bezproblémové, tablety se lehce spolknou, a jelikož se užívá jenom jedna denně, neměl jsem ani šanci zapomenout na dávkování.

vyhodne baleniBEZPROBLÉMOVÉ DODÁNÍ

Kromě pozitivních zkušeností s užíváním se chci podělit zvlášť taky o pozitivní zkušenost s dodáním tablet. Objednal jsem si je ráno a druhý den mi již kurýr doručil balíček. Balení bylo samozřejmě anonymní, co hodnotím taky velmi pozitivně.

Výsledek vlastního testování

Prostanax: Výsledek vlastního testováníMé vlastní testování Prostanaxu tedy dopadlo na výbornou. První účinky již po dvou týdnech a viditelné zlepšování účinnosti během dalšího užívání, to všechno mě příjemné překvapilo. Navíc, pokud byly účinky opravdu komplexní a ve vícerých oblastech.

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Na Prostanaxu bych chyby musel hledat lupou, no pochybuji, že bych našel nějakou zásadní. Ve srovnání se svou konkurencí tablety vynikají účinky, ale například taky způsobem objednávky a doručení.

Značka si drží kvalitu, kterou já osobně oceňuji taky u Zerexu. Pochopitelně, nejedná se o žádný lék, jde prostě o přírodní prostředek na podporu lepšího fungování prostaty a na zdravou funkčnost močových cest. Pozitivně však hodnotím taky přesah účinků do dalších oblastí sexuálního života, taky když na to existují taky více specializované tablety.

Zhodnocení

Prostanax ZhodnoceníZnačce Prostanax je opravdu těžko něco vytknout, takže mé závěrečné zhodnocení se bude nést v pozitivním duchu. Z hlediska účinků, poměru ceny a kvality, objednávky, užívání, dávkování a taky z hlediska složení, všude Prostanax prostě exceluje a představuje určitě špičku ve svém oboru.

Samozřejmě, nejde o žádný kouzelný proutek nebo všelék na všechny možné problémy prostaty, no rozhodně je v rámci podpůrných přípravků pro zlepšení fungování a zdraví předstojné žlázy mezi těmi nejlepšími na trhu. Pokud se k tomu přidá taky výborná cena, není co řešit.

Prostanax doporučuji určitě vyzkoušet taky kvůli následujícím výhodám:

rostlinné složení je pro tělo a prostatu nejvíc přirozené

širší účinky pomáhají taky na močový systém a taky na sexuální život

tablety jsou dostupné bez předpisu a lékařského vyšetření

díky složení se nemusíte bát o žádné vedlejší účinky

➡️ TIP: pokud hledáte rychlé řešení, doporučuji pilulky na erekci, které u mě osobně účinkují nejlépe: STOPOREX PROSTATE

Prostanax se ukázal jako bezproblémový aj v případě dlouhodobého užívání. U mě konkrétně se nedostavila ani alergická reakce, ani bolesti hlavy a ani žádné jiné vedlejší účinky. Z tohoto pohledu jsem dokonce ani nenašel stížnosti na nežádoucí účinky od jiných mužů.

Pozitivně hodnotím také fakt, že přípravek má vysoce koncentrované složení a byl laboratorně testován, takže výrobce si evidentně v oblasti kvality tablet věří. Účinnost v praxi je na výborné úrovni, čili mi nezbývá určitě nic jiného, než Prostanax doporučit minimálně vyzkoušet. Dle mě při něm ale zůstanete dlouhodobě.

Přírodní péče o prostatu

➡️ Doporučuji STOPOREX PROSTATE
– normalizování funkce prostaty
– optimální fungování močové soustavy
– komplex přírodních látek
– normální reprodukční schopnost

Cena: ✅ 619 Kč

4.4/5 - (22 votes)

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *